Klára Cikánková

Hypoteční specialista

Klára Cikánková, hypoteční specialista

Představení

Klára vyniká v komunikaci s klienty, která je maximálně odborná, ale zároveň pohodová a přátelská. Na hypotékách ji nejvíc baví jejich rozmanitost a „příběhy“ klientů, kterým může napomoci k dobrému konci. Ve volném čase se nejraději věnuje fitness cvičení a ráda peče, což je velkou předností zejména pro její kolegy v práci, kteří mají tu čest degustovat vybrané sladké delikatesy. Důležití jsou pro ni v životě přátelé a mimopracovní chvíle s nimi. Spotřebitelské úvěry zprostředkovává jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO 09827943 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a s., IČO: 26439719.

Hodnocení našich klientů

Mimořádně příjemné a vstřícné jednání. Děkuji za provedení složitostmi žádosti o hypotéku. Vřele doporučuji

Jan H. | Koupě bydlení

Spolehlivá, skvělá odbornice. Mohu jen doporučit.

Jana S. | Koupě bydlení

Specialistka byla příjemná, vždy dodržela, co bylo domluveno, prostě skvělá!

Jiří P. | Americká

Skvělý servis, výborná komunikace a spolehlivost.

Petr Ř. | Koupě bydlení

Paní Cikánková byla perfektní kontaktní osoba. Velmi vstřícná a důvěryhodná. Kdyby nebylo tlaku a přístupu v UCB, tak bych to s vámi uzavřel.

Ondřej M. | Koupě bydlení

Měl jsem z paní Nečekalové dobrý pocit. Oceňuji možnost zařízení hypotéky bez nutnosti návštěvy banky. V této covidové době je to jasné +

Jiří M. | Koupě bydlení

Takhle kvalitního člověka by chtěl mít v týmu každý. Opravdu nepřeháním. Lidí s citem pro customer experience je jako šafránu a paná Cikánková ho rozhodně má. Naprosto perfektní komunikace. Výborná to služba. Nikam vás nikdo netlačí. A cítíte, že vám specialisti opravdu chtějí pomoct a zároveň vše v klidu vysvětlí, i když máte jakkoliv triviálni otázku. Hyponamiru je super!

Jakub Š. | Refinancování,Rekonstrukce

Jelikož jsem OSVČ danící paušálem, ke kterému banky přistupují velmi rozdílně, tak jsem tuto službu ocenil. Umožnila mi totiž snadno vybrat banku, která umožní nejvyšší hodnotu hypotéky. Vlastní vyřízení hypotéky sice trvalo poměrně dlouho, ale to bylo způsobeno několika faktory, které Hypo na míru nemohly úplně ovlivnit (např. celková situace na trhu hypoték, kdy jsou banky zahlceny žádostmi, zdlouhavé prověřování nemovitosti bankou, ...). Naopak jsem ocenil velkou ochotu hledat řešení, jak celý proces urychlit, takže mohu jen doporučit.

Zdeněk B. | Koupě bydlení

I když mi hypotéka nedopadla, tak ale musím pochválit za přístup a péči od paní Cikánkové. Všechno na 1*. Děkuji moc za vše.

Markéta P. | Koupě bydlení

Paní Nečekalová (teď již Cikánková) je velice milá, ochotná a trpělivá. Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí a stala se mou specialistkou.

Martina S. | Koupě bydlení

Velmi dobrá zkušenost. Mohu jen pochválit. Byl jsem spokojen s přehledností jak na fcb, tak na webu a rychlou formou komunikace.

Jiří S. | Refinancování

Aktivně pomáhají a hledají nejlepší řešení. I přes komunikaci po telefonu a internetu poznali co potřebuji a co mi bude nejvíce vyhovovat.

Lenka D. | Výstavba

Zobrazit další

Články autora