HypoNews: Úsvit stavebního spoření, posuzování "covidové" paušální daně#Únor2022

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší letošní druhý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

16.02.2022 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Prvním tématem únorového dílu bude hypoteční strategie. Že vám tento pojem nic neříká? Nebojte, nejste sami. Naši online hypoteční specialisté s ní ale pracují a proto neřeší hypotéku jako krátkodobou záležitost na 2 až 3 roky, ale snaží se promyslet ji strategicky na celou dobu, kdy ji budete splácet. Proč? To už vám poví Filip v našem videu.

Druhým tématem je v únoru úsvit stavebního spoření. Stavební spoření je v Česku velmi oblíbeným produktem a úvěry z něj jsou druhou a třetí nejvýhodnější cestou , jak získat prostředky na bydlení. Podívejte se, jaké tedy máme se stavebním spořením možnosti a proč se jedná o tak oblíbený produkt.

Posledním tématem a rozhodně ne nejméně zajímavým je v tomto díle Posuzování „covidové“ paušální daně. Banky se musely vyjádřit a vymyslet nový přístup k posuzování bonity u klientů, kteří se k paušální dani přihlásili. A jak se k tomu nakonec postavily a jakým způsobem bonitu u těchto klientů posuzují vám opět poví Filip.

Témata

? PODCAST Za lepší hypotéku

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.