HypoNews: Strategie na hypotéku v 2022, Refinancování#Leden2022

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší letošní první díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

19.01.2022 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

V první řadě si projdeme ty nejzajímavější informace z našeho velkého výzkumu nemovitostí, který jsme pro vás připravili společně s realitními kancelářemi. Zjistíte mimo jiné, jaký bude pravděpodobně tento rok z pohledu hypotečních úvěrů a s jakým objemem banky pro tento rok počítají. Prvním tématem letošního roku proto bude refinancování hypotéky. Vzhledem k razantnímu zdražení hypoték v poslední době, může být pro mnoho lidí refinancování fatální. Filip vám proto poradí, jak se co nejlépe připravit a jak pokud možno co nejvíce snížit dopad refinancování a zdražení na váš rodinný rozpočet.

Druhé téma pak na to první přímo navazuje. Jde o strategii, kterou u hypotéky zvolíte. Začátek roku je proto ideální čas na to, rozmyslet si, jakým způsobem k refinancování nebo k nové hypotéce přistoupit. S hypoteční strategií vám rádi pomohu naši specialisté, neváhejte proto se na ně obrátit. Na konec ještě přidáváme upozornění, pokud jste v roce 2021 nabyli do svého vlastnictví nemovitost, nezapomeňte do konce ledna podat přiznání k dani z nemovitých věcí.

Témata

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.