Petr Mareš

Specialista pojištění
Petr Mareš

Představení

Peťa je specialista na pojištění, který vám vždy rád a naplno pomůže se zajištěním hypotéky prostřednictvím životního pojištění a pojištěním nemovitosti. V Hyponamíru se maximálně snaží vyhovět potřebám klientům sjednáním i dalších pojištění, jako je povinné ručení nebo pojištění odpovědnosti.

Řídí se mottem „Najít nejlepší řešení v co nejkratším čase.“

Profesní historie

Petr začínal svou profesní dráhu jako Internet Marketing Consultant ve společnosti Seznam.cz, kde se věnoval především prodeji produktů a zviditelnění firem na internetu, ať už prostřednictvím PPC reklamy nebo firemního katalogu.

Dále pracoval jako Key Account Manager v Telefonica 02, kde řešil převážně kontaktování OSVČ klientů s nabídkou firemních tarifů a měl na starost vedení týmu externích obchodních zástupců. Díky této pracovní zkušenosti si osvojil komunikační dovednosti.

Praxi v pojišťovnictví získal v České pojišťovně, kde zprostředkovával životní pojištění, pojištění majetku a povinné ručení.

Sedm let věnoval oboru stavebnictví, kde měl na starost především komunikaci s dodavateli, dodržování termínů, správnost technického řešení stavebních prací, bezpečnost práce, naceňování zakázek a zaškolování nových pracovníků.

V pravou chvíli přišlo rozšiřování týmu pojištění v Hyponamíru a po náročné praxi ve stavebnictví se k pojišťovnictví vrátil a nabídky se chopil. V Hyponamíru jen Peťa od roku 2023 a pracuje na pozici online specialista pojištění.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

  • Sedmiletá praxe v oboru stavebnictví.
  • Přes 500.000 Kč v objemu sjednaných pojištění.
  • 15 let v oblasti obchodu.

Petr a práce v hyponamíru.cz

Denní náplní práce Petra je komunikace s klienty telefonicky nebo online, řešení změn ve smlouvách, řešení pojistných událostí, absolvování školení a práce v týmu na tvorbě nabídek pro klienty.

Petr si zakládá na budování vztahu s klienty a nalezení správného řešení zajištění, které klientům přinese klidný spánek.

Vzdělání

Česko-španělské gymnázium v Brně s maturitou včetně státnic ze španělštiny. Petr se pravidelně účastní kurzů zaměřených na osobní rozvoj a budování vztahů s klienty. V neposlední řadě prochází řadou školení organizovaných jednotlivými pojišťovnami v rámci novinek a aktualizací produktů.

Volný čas

Mezi Peťovi koníčky patří fitness a fotbal, rád cestuje a poznává nové lidi.

Odkaz na LinkedIn

Petr Mareš | LinkedIn

Pojištění zprostředkovává jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 75298830 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem pojištění Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.