Dana Nedvědová

Představení

Dana se řídí mottem: „Co tě nezabije to tě posílí.“

Profesní historie

Po ukončení školy Dana nastoupila do Regionální poradenské agentury jako project manager. V této pozici vedla projekty od začátku až do konce, což zahrnovalo obchodní činnost, vymýšlení projektů, zpracování žádostí o dotaci, realizační management (projektová, finanční i věcná část) a udržitelnost projektů. Zaměřovala se na realizační management projektů z OPZ, OPVK a ROP.

Po šesti letech v Regionální poradenské agentuře přešla Dana do společnosti Hypa, kde pracovala jako provozní a finanční manažer. Její síla spočívá zejména v řízení a organizování projektů, které vždy dokáže dovést do úspěšného konce. Během své šesti leté kariéry projektového manažera spravovala projekty z EU v hodnotě stovek milionů korun.

V současné době má Dana jiné životní priority a věnuje se rodině. Své dovednosti však stále využívá v rámci společnosti hyponamíru, kde se stará o organizaci financí, aby byli všichni vždy spokojeni.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

Dana začínala v Regionální poradenské agentuře jako junior project manager a postupně se vypracovala až na seniorskou pozici. Kompletně zajišťovala chod oddělení pro OPZ a OPVK.

Dana a práce v hyponamíru.cz

Dana se ve společnosti hyponamíru.cz stará o to, aby peníze byly tam, kde mají být a kdy tam mají být. Organizuje cashflow firmy a věnuje se rozvoji maskota "hypíka" prostřednictvím jeho kreslení a dalších grafických prací.

Vzdělání

Dana je absolventkou Mendelovy univerzity v Brně, kde získala titul Ing. v oboru Regionální rozvoj - podnikání v letech 2008 až 2013.

Volný čas

Veškerý volný čas Dana věnuje rodině, která zahrnuje manžela, dva syny a pejska Ragnárka. Jinak ráda chodí do přírody, jezdí na kole, bruslích, plave a je skutečným vodním živlem - na dovolené ji z moře nikdo nedostane.

Dana také ráda tvoří, maluje obrazy, peče a zdobí dorty a zahradničí. Od mala se věnuje hudbě, kterou se snaží rozvíjet i u svých dětí. Hraje na akordeon, klavír a ukulele.

Odkaz na LinkedIn

Dana Nedvědová | LinkedIn