HypoNews: Sjednání online hypotéky, hypotéka pro cizince#Březen2022

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší letošní třetí díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

29.03.2022 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Nejprve se dozvíte, kdo si v České republice nejčastěji sjednává hypotéku online a proč. Primární motivací u sjednání hypotéky online je získání té nejvýhodnější úrokové sazby, můžete totiž vybírat z více možností. Důležitější je ovšem to, zda se jedná o srovnávač, který následně vaši poptávku přeprodá hypotečním poradcům a vy tedy dopředu netušíte, s kým budete hypotéku řešit, nebo o sjednávač hypoték, jako jsme my. U nás komunikujeme s klientem od začátku až do konce. Vy tak máte 100 % přehled o své hypotéce a průběhu vyřizování, navíc za vás vyřizujeme i čerpání a zároveň vám do budoucna pohlídáme i případné refinancování. Co je ale možná ještě důležitější je bezpečnost. Naše data ani kontakty nesdílíme s nikým dalším a komunikujeme na přímo s bankami a klienty.

Druhým tématem je refinancování hypotéky v roce 2022 a jak ho ustát. To, že vám v tomto roce končí fixace už neovlivníte, co ale ovlivnit můžete je jakou zvolíte pro refinancování strategii, díky které můžete ušetřit nemalé peníze. Kromě zkušeností našich online hypoteční specialistů k tomu jako jediní využíváme automatizaci a robotizaci, kdy vám pohlídáme konec fixace, mimořádné splátky, výročí a podobně.

Posledním březnovým tématem je hypotéka pro cizince pracující v Česku. Jedná se o individuální záležitost, a to ve všech bankách. Nejvíce výjimek u nás mají Slováci. U ostatních národností je pak nejjednodušší získat u nás hypotéku pro občany z EU. Ale ani pro cizince mimo EU, například pro Ukrajince není situace neřešitelná. Intenzivně se tímto tématem zabýváme a jsme schopni řešit i takové případy.

Témata

? PODCAST Za lepší hypotéku

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.