Darja Navrátilová

Představení

Darja celkově miluje práci, a proto co dělá, dělá s velkou péčí a nadšením.

Profesní historie

Darja v mládí pracovala v administrativě, potom pomalu 30 let působila v oblasti obchodu. Od roku 2019 pracovala na podpoře pro pojištění. Ráda se učí nové věci a chce rozumět procesu hypoték, proto od března 2024 vyměnila oblast pojištění za hypotéky.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

Pro Darju je největším úspěchem to, že svoji práci po celou dobu své kariéry, odvádí nejlépe jak dovede, s maximální pečlivostí a především s láskou.

Darja a práce v hyponamíru.cz

Darja v Hyponamíru vyplňuje žádosti o hypotéku, zpracovává scoringy a záznamy z jednání. Komunikuje s klientem, když jsou potřeba doplňující informace k žádostem, nebo kdy je potřeba doposlat originály ke smlouvám. Má na starosti příchozí a odchozí poštu a  administrativu s tím spojenou.

Baví ji různorodost práce, že může pomáhat specialistům rozjednaný obchod dotáhnout do zdárného konce. Práce v mladém kolektivu ji moc baví a na prvním místě jsou pro ni vztahy. Cení si upřímnosti, slušnosti, úcty a respektu, nezávisle na věku. 

Vzdělání

Darja má vystudovanou střední ekonomickou školu, obor všeobecná ekonomie.

Volný čas

Ve volném čase Darja ráda hraje badminton, chodí do přírody nebo čte. Volný čas ale nejraději tráví s rodinou a jejími čtyřmi vnoučaty.