Miroslav Čejka

Představení

„Společně stavíme důvěru a poskytujeme ochranu s ohledem na budoucnost.“

Profesní historie

S více než desetiletou praxí v oboru pojišťovnictví a finančního poradenství začal Mira svou kariéru jako finanční poradce, specializující se na komplexní služby finančního trhu. Poté založil vlastní firmu s vizí poskytovat primárně online služby klientům. Tato vize ho přivedla ke spolupráci s Hyponamíru, kde začal společně s týmem pracovat na inovativním online pojištění k hypotékám.

Náplň práce v Hyponamiru

Jako team leader je zodpovědný za vedení týmu pojišťovacích specialistů, kteří se denně starají o naše klienty, poskytují jim odbornou péči a zajišťují kvalitní ochranu k jejich hypotečním úvěrům. Současně aktivně pracuje na vývoji celého projektu, efektivním zpracování požadavků klientů a rozhraní naší interní platformy. 

Věnuje se také vzdělávání obchodního týmu a hledání nových obchodních příležitostí. Jeho cílem je vybudovat online službu, která klientům poskytne správné zajištění pro jejich hypotéky.

Vzdělání a certifikace

Mira má veškeré povinné certifikace dané Českou národní bankou a pravidelně se vzdělává v oblasti pojišťovnictví, hypoték a investic. Také aktivně sleduje a aktualizuje své znalosti v produktech pojišťoven.

Volný čas

Ve volném čase se rád věnuje své rodině a přátelům, rád si zajde do fitka nebo na dobré pivo a večeři. S přáteli rád tráví víkendy na chatě nebo cestováním do zahraničí. Navíc se věnuje i osobnímu rozvoji a vzdělávání, které mu pomáhá nejen v osobním, ale i pracovním životě.

Odkaz na LinekdIn

Miroslav Čejka | LinkedIn

Pojištění zprostředkovává jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO: 02275571 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem pojištění Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.