Za lepší hypotéku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.

Hroch
Úrok od
4,79 %

Servis na výborné úrovni.

Jiří T. | Koupě bydlení

Především díky rychlosti a zkušenosti paní Kolouchové, jsme pořídily dům. Veškerá komunikace byla skvělá. Přehledný systém s odborníky, alespoň z naší výborné zkušenosti s paní Kolouchovou.

Petr P. | Koupě bydlení

Počáteční nedůvěra ihned přerostla v nadšení. Měla jsem dost komplikovanou hypotéku vzhledem k dvěma zástavním právům na bytu. Paní Daňková je neskutečná profesionálka se srdcem na dlani. Ušetřila mne dohadům s real.makléřem i bankou. Dokonalá služba. Díky i panu Křivánkovi. Všem vřele doporučuji.

Natálie K. | Koupě bydlení

S paní Žáčkovou byla výborná spolupráce po celou dobu řešení a čerpání samotné hypotéky. Stejně tak s panem Plačkem i Polákem. Všem moc děkuji.

Aneta H. | Koupě bydlení

Skvělý přístup, rychlá a dynamická komunikace.

Pavlína P. | Koupě bydlení

Službu doporučuji, rychlost a žádné zbytečné schůzky je zde zaručena.

Jan P. | Koupě bydlení

Hypotéku jsem začala řešit z důvodu postupného snižování úrokových sazeb, dlouhého vyčkávání k vyřizování hypotéky, zdražování nájmu. Paní Žáčková je specialista ve svém oboru, nemám co vytknout. Vše bylo v pořádku, oceňuji rychlé jednání, odbornost a vstřícnost hypotečního specialisty.

Simona M. | Koupě bydlení

Výstavba RD, nespokojenost s nabídkami které jsem dostala od bank a přístup konkurenčních poradců. Filip Křivánek je jednička! Děkovala jsem mu osobně, děkuji znova, perfektní jednání, transparentnost, rychlost, proklientský přístup.

Kristýna S. | Výstavba

Nebyla jsem spokojená v současném pronájmu a tak byla možnost buď hledat další pronájem anebo se zkusit podívat na možnost koupě vlastního bydlení. Jsem ráda, že jsem se rozhodla pro druhou možnost. Pan Soukup byl celou dobu velmi vstřícný, spolehlivý, vždy mi dokázal poradit a celým procesem mě bezpečně provedl. S Hypo na míru jsem velmi spokojená. Jedná se o financování mého prvního bydlení a pan Soukup mi ušetřil spoustu času, srovnávání nabídek a dohadování se s bankami, rovněž mi pomohl s celkouvou navigací koupě reality, která by pro mě jinak nebyla snadná. Věřím, že mi i zajistil pro mé potřeby nejvýhodnější nabídku. Rovněž používání webového úložiště dokumentů je uživatelsky příjemné. Službu doporučuji.

Oldřiška D. | Koupě bydlení

Profik se znalostmi a komunikací na úrovni. Přehledné srovnání hypoték na jednom místě, až 14 nabídek najednou, ochotný a odborný hypoteční specialista nasledne na telefonu, dobra služba.

Petr N. | Refinancování

Paní Kolouchová byla velmi příjemná, komunikace s ní byla perfektní a díky ní se vše zdálo jednodušší. I tímto bych jí chtěl hrozně moc poděkovat, neskutečně nám pomohla. Službu Hyponamíru budu všem jedině doporučovat. Pro člověka, který není moc zběhlý ve vyřizování takových věcí, je neskutečnou pomocí. Vše proběhne snadno a rychle, specialisté všechno vysvětlí a komunikace s nimi je skvělá. Jedná se o perfektní službu pro všechny, kterým se zdá celý proces vyřízení hypotéky složitý.

Jan V. | Koupě bydlení

Skvělá komunikace a vše přesně vysvětleno👍

Patrik V. | Koupě bydlení

Moc děkuji paní Žáčkové za vynikající přístup a vyjimečný odborný přehled. Paní Žáčková je člověkem na správném místě a nedovedu si představit lepšího průvodce mou první hypotékou - prosím, takového zaměstnance plaťte zlatem :) Hyponamíru předčilo veškeré má očekávání. Myslel jsem si, že se jedná pouze o pouhý "srovnávač", ale netrvalo dlouho a došlo mi, že hyponamíru mě nejen provede celkovým procesem hypotékou, ale i poradí a ochotně vysvětlí vše co bude potřeba :) Službu mohu s maximálním klidem všem doporučit.

Tomáš L. | Koupě bydlení

Mým specialistou byla pí. Barbora Kolouchová - opravdu ji dekuji za kvalitní služby, byla vstřícná, flexibilní, rychlá a i apropietni - starala se o nas případ svedomite, rady byly adresovany na miru, neni co vytknout. Rozhodne ji za to patri pochvala! Poradkyně pí. Kolouchová nam poskytla přesné a flexibilní poradenství opravdu 'na míru'. Byla edukovaná, neměla problem resit nase dotazy i později odpoledne po praci a celkove nas procesem zadosti o hypo provedla tak, ze jsme byli vzdy o vsem informováni. Tak by to melo vypadat!

Petr J. | Koupě bydlení

Spolecnost mi pomohla najit v danem case nejlepsi hypoteku na trhu, i diky rychle reakci na menici se situaci a doporuceni zmeny financujici banky na posledni chvili, kdyz se vyhodnejsi nabidka objevila. Takze za mne super sluzby, ktere navic nic nestoji!

Dušan P. | Koupě bydlení