Za lepší hypotéku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.

Velmi dobrá spolupráce a součinnost při komunikaci s hypoteční bankou.

Sára V. | Americká

Paní Cikánková byla perfektní kontaktní osoba. Velmi vstřícná a důvěryhodná. Kdyby nebylo tlaku a přístupu v UCB, tak bych to s vámi uzavřel.

Ondřej M. | Koupě bydlení

Paní Barbora Kolouchová byla vždy velice příjemná, mé dotazy řešila okamžitě a vždy věděla odpověď, pokud jsme se domluvily na nějakém hovoru, vždy dodržela termín, za mě spolehlivá a důvěřihodná osoba :-) Hypo na míru jsem našla na internetu náhodou, bez předchozího doporučení a jsem velice spokojena s komunikací, odborností paní Barbory Kolouchové. Tuto firmu můžu každému doporučit ke sjednání půjčky :-)

Ivana N. | Refinancování

Pani je skvelá 😍 vždy rada pomôže, príjemné vystupovanie , snaha pomôcť .úplne top.. spolupráca sa mi veľmi páčila .😁 Maximálna spokojnosť 🙂. Som rada že som vás objavila 🙂. Určite keď bude možnosť tak doporučím ďalej 😊

Petra M. | Koupě bydlení

Paní Žáčková je nejlepší! :)

Radek H. | Refinancování

Tak tahle si já představuji špičkového konzultanta. Hledá řešení a snadnou cestu pro zákazníka, nikoliv pro sebe. To je vlastnost, kterou si spoustu pracovníků stále neosvojilo. Beru si asi už sedmou hypotéku. Doteď jsem si to zařizoval všechno sám. Dal jsem na doporučení a jsem přesvědčen, že se to vyplatilo. Zaplatím na úrocích a poplatcích u banky méně, než kdybych vyjednával jako jednotlivec. Služba HypoNaMíru je pro mne zdarma a přitom v opravdu vysoké kvalitě. Možná jsem měl štěstí na poradce, ale moje vnímání je velmi pozitivní. Je vidět zkušenost, znalost a zvládnutí procesů. Upřímně děkuji za pomoc a vyhovění termínům. Podepsat úvěrovou smlouvu 30/12/2021 za úrokovou sazbu za 2,39% je skutečně velmi dobré, když oficiální roční míra inflace za listopad 2021 uvedená ČSU je 3,5% a realita je ještě horší. Navíc od 23.12.2021 je repo sazba ČNB 3,75 % p.a.

Karel S. | Koupě bydlení

Perfektní a profesionální přístup, skvělá komunikace a pomoc. Můžu jen doporučit, vše zařídili a pomohli mi vybavit hypotéku.

Simona K. | Koupě bydlení

Ráda bych Barboře Kolouchové moc poděkovala za perfektní a profi přístup. Na vaši společnost jsem narazila náhodou bez jakýchkoliv osobních referencí a o to víc jsem byla překvapená, jak perfektně všechno funguje. Chtěla bych vám tímto moc poděkovat a především vyzdvihnout práci poradkyně - Barbora Kolouchová je velice příjemná, profesionální, rychlá, pečlivá a komunikativní. Všechno komplet bylo vyřízeno do čtyř týdnů a získala jsem super úrokovou sazbu. Velice jí za všechno děkuji!!

Eva T. | Refinancování

Perfektní přístup, odbornost. Paní Cahová byla po všech stránkách vynikající odborník

Tomáš S. | Refinancování

Paní Žáčková byla nesmírně ochotná a se vším nám poradila, skvělý profesionální přístup a rychlé jednání.

Jan K. | Koupě bydlení

Váš hypoteční specialista má nejlepší jednání, jaké jsem v bankovnictví za 20 let poznal.Upřímně děkuji a velice si vážím toho, co paní Kolouchová pro mě udělala. Co byl pro různé banky neřešitelný problém, u Vás šlo vše rychle a bez problémů.To co jsem v České spořitelně řešil 8 měsíců bezúspěšně, u Vás trvalo necelé 2 měsíce a bylo vše hotovo.Skvělá práce. Děkuji

Jiří H. | Výstavba

I když mi hypotéka nedopadla, tak ale musím pochválit za přístup a péči od paní Cikánkové. Všechno na 1*. Děkuji moc za vše.

Markéta P. | Koupě bydlení

Komunikace probíhala naprosto v pořádku. Ocenil jsem přehlednou zónu pro vkládání dokumentů.

Petr F. | Výstavba

Velmi příjemná spolupráce. Co jsem s finančním poradcem řešil skoro 7 měsíců a nedořešil, to jsem s hyponamiru měl hotové za 2 měsíce. Rychle jednání a lepší úrok než od "nezávislého finančního poradce".

Martin K. | Refinancování

Paní Žáčková, hypoteční specialista na výbornou, úžasný člověk,nejlepší přístup, naprostá spokojenost. Není co vytknout, vše v pořádku, naprostá spokojenost.

Marcel V. | Koupě bydlení