Za lepší hypotéku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.

Hroch
Úrok od
5,29 %

Jste odborníci na svém místě dekuji.

Milena S. |

Pohotová komunikace, upřímnost a věcnost.

Tomáš N. | Refinancování

P. Kolouchová byla velmi vstřícná a nápomocná. Vše je přehledně zobrazeno v aplikaci, co je potřeba za dokumenty obstarat a hyp. specialista pomůže vše dovysvětlit.

Pavel O. | Koupě bydlení

Paní Monika Cahová je bezkonkurenčně nejlepší člověk, se kterým jsem kdy řešil finance. Děkuji!

David K. | Koupě bydlení

Ochota, vstřícnost, rychlost a hlavně, žádný stres. Všem doporučuji! S paní Kolouchovou jsem byl nadmíru spokojený!!!! Je to člověk na svém místě, který přesně ví co dělat a dokáže nejen dobře poradit, ale především se nevzdává snu svého klienta a bojuje za jeho sen, až do konce. Zkrátka slovy nelze popsat…. Mnohokrát Vám za vše děkuji paní Kolouchová, nebýt Vás, můj vysněný dům by nebyl. Ochota, vstřícnost, rychlost a hlavně, žádný stres. Všem doporučuji!

Lubomír J. | Koupě bydlení

Měli jsme možnost porovnat se specialistou z jiné společnosti. Paní Kolouchová vše krásně a jednoduše vysvětlila během hodiny, což se jinému poradci nepovedlo ani během několika hodin telefonátů a osobní schůzky. S jiným poradcem jsme ztratili cca 15 hodin a výsledek čistá nula. Troufám si říci, že celý proces s paní Kolouchovou ani tolik času nezabral. Celý proces byl rychlý, internetové bankovnictví jednoduché a srozumitelné. Oceňuji přihlašování pomocí "magického odkazu" do bankovnictví. Z celého jednání mám dobrý dojem, protože paní Kolouchová opravdu hledala nejlepší variantu pro nás, nikoliv pro to jak získat provizi z uzavřené smlouvy.

Zdeněk B. | Zpětné proplacení

Poprvé uzavírám hypotéční smlouvu a nic o tom nevím. Velmi vítám pomoc vaší společnosti a paní Žáčkové, která mě vede k cíli. Děkuji.

Petr J. | Koupě bydlení

Paní Cahovou vřele doporučuji. Děkuji jí za pomoc s veškerou trpělivost s naším financováním.

Luke S. | Koupě bydlení

Naprosto super... byl jsem opravdu velmi spokojen a to i přesto, že asi objektivně naše hypotéka nebyla nejlehčí. Upřímně nemohu říci, že by mi služba dopomohla k nejlepší ceně. Nejsem totiž schopen to porovnat. Měl jsem konkurenční nabídku, která byla o něco horší, ale více o tom nevím. Co ale mohu říci najisto je, že jsem nemusel obcházet osobně 5 bank a řešit s nimi totéž, vše udělali za mě. Pokud byl problém, byl jsem s hypotečním specialistou ve spojení a to někdy i dost navečer, kdy už bych se sám otravovat neodvažoval. Kdykoliv jsme něco domluvili, bylo to tak. Opravdu nemám, co bych vytkl!

Petr H. | Koupě bydlení

Paní Cahová byla skvělá, se vším nám vždy dobře poradila, byla rychlá, milá, ušetřila nás spoustu času a nervů.

Lucie M. | Koupě bydlení

Paní Cáhova je skvělá, vyjde ve všem vstříc!!! Hypo na miru je skvělá cesta k novému bydlení. Vše vysvětlí a zařídí s pohodlí domova nikam nemusíte chodit.Jsou skvělí

Pavlína P. | Koupě bydlení

Neskutečně velká spokojenost s komunikací, vstřícností a odbornosti sl. Jany Žáčkové. Za mne 1*! Hypoteční specialistka Jana Žáčková nejen, že byla vstřícná k mým požadavkům na sjednání hypotéky, ale dokázala mi nejen odborně vysvětlit, ale i poradit jednotlivé možnosti, jak splnit podmínky pro čerpání hypotéky v dané výši.

Aleš J. | Refinancování

Jana Žáčková - supr pristup i rady

Dominik V. | Koupě bydlení

Byl jsem velmi pozitivně překvapen profesionálním přístupem. Ve finále dlouhého vyhodnocování jsem od vás dostal nejlepší nabídku na trhu. Důvodem proč jsem se nakonec rozhodl pro přímou komunikaci s kamennou bankou, je jen obava z pro mne neznámého řešení skrze zprostředkovatele.

Filip Š. | Koupě bydlení

Celým vyřizováním hypotéky na koupi RD pro vnuka nás provedla paní Monika Kupa, které patří náš obrovský dík za rychlé, profesionální a celé jinak perfektní a vstřícné jednání.Já jsem babička Filipa B., kterému jsem vyřizovala hypotéku a strašně moc paní Monice děkuji hlavně za to, že se mnou celou hypotéku vyřídila a jako jedna ze strašně mála finančních a úvěrových poradců ihned pochopila, že hypotéku vyřídím já a nechtěla za každou cenu jednat jen a jen s žadatelem (Filipem), který by byl z požadavků banky jen vystresovaný, protože o tom nic neví ale naopak, nechala všechno za něj vyřídit mne. Takový přístup nebývá opravdu obvyklý, spíš jsem se při prvotních dotazech na vyřízení úvěru setkala s reakcí že se "budou bavit pouze s klientem". Proto děkuji paní Monice především za její perfektní přístup, protože spolu jsme všechny doklady k úvěru vyřídily bez problémů a Filip mohl jen bez stresu z vyřizování podepsat až hotový výsledek.Takový přístup jako od paní Moniky kdyby všeobecně vládl na úřadech, hned by byl svět vstřícnější. Problém ale je, že většina úředníků a různých poradců nikdy nepochopí, že spousta lidí papírům vůbec nerozumí a velmi rádi by nechali vše za sebe někoho vyřídit, kdyby jim v tom nebránili tupí úředníci-jako mně předtím v nejmenované bance. Paní Monika má proto můj velký dík a obdiv za vše!!! Moc a moc ještě jednou díky!!! Bez ní a jejího přístupu k celé věci by naši mladí nemohli koupit tak pěkný RD!

Filip B. | Koupě bydlení