Za lepší hypotéku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.

Hroch
Úrok od
4,49 %

Skvělá komunikace a vše přesně vysvětleno👍

Patrik V. | Koupě bydlení

Moc děkuji paní Žáčkové za vynikající přístup a vyjimečný odborný přehled. Paní Žáčková je člověkem na správném místě a nedovedu si představit lepšího průvodce mou první hypotékou - prosím, takového zaměstnance plaťte zlatem :) Hyponamíru předčilo veškeré má očekávání. Myslel jsem si, že se jedná pouze o pouhý "srovnávač", ale netrvalo dlouho a došlo mi, že hyponamíru mě nejen provede celkovým procesem hypotékou, ale i poradí a ochotně vysvětlí vše co bude potřeba :) Službu mohu s maximálním klidem všem doporučit.

Tomáš L. | Koupě bydlení

Mým specialistou byla pí. Barbora Kolouchová - opravdu ji dekuji za kvalitní služby, byla vstřícná, flexibilní, rychlá a i apropietni - starala se o nas případ svedomite, rady byly adresovany na miru, neni co vytknout. Rozhodne ji za to patri pochvala! Poradkyně pí. Kolouchová nam poskytla přesné a flexibilní poradenství opravdu 'na míru'. Byla edukovaná, neměla problem resit nase dotazy i později odpoledne po praci a celkove nas procesem zadosti o hypo provedla tak, ze jsme byli vzdy o vsem informováni. Tak by to melo vypadat!

Petr J. | Koupě bydlení

Spolecnost mi pomohla najit v danem case nejlepsi hypoteku na trhu, i diky rychle reakci na menici se situaci a doporuceni zmeny financujici banky na posledni chvili, kdyz se vyhodnejsi nabidka objevila. Takze za mne super sluzby, ktere navic nic nestoji!

Dušan P. | Koupě bydlení

Paní Kolouchová byla moc milá a snažila se, aby se to stihlo do konce roku a za to jsem ji velice vděčný. Navíc je kompetentní a vždy mi každou informaci, co nevěděla, okamžitě zjistila. Kéž by takových profesionálů a lidi s takovým zapálením bylo více. Bohužel v mnohých případech předtím než jsem vás oslovil, jsem se setkal s laxním přístupem, asi toho mají někteří hodně a pak nestíhají.

Martin K. | Koupě bydlení

S panem Křivánkem jsem byl celkově spokojen. Začátek byl pomalejší a ke konci jsme jeli naopak opravdu na krev a i díky časovému presu jsme museli akceptovat horší sazbu, ale vše se stihlo a musím ocenit jeho proaktivní přístup a snahu hledat řešení v každé situaci. Oceňuji to, že opravdu vše je možné udělat online až do té doby, než je nutný fyzický podpis v bance. Měl sem také pocit, že mám protistranu banky, která se snaží být na mé straně.

Filip J. | Koupě bydlení,Refinancování

S "hyponamíru" jsem byl velmi spokojen - nezávislé posouzení všech nabídek; jednoduchý on-line systém dokládání dokumentů; velice milé, vstřícné, rychlé a spolehlivé jednání hypoteční specialistky Moniky Cahové. Je to již druhá hypotéka, při které jsem využil služeb "hyponamíru", takže můžu každému s klidným svědomím doporučit.

| Vypořádání dědictví

Hypoteční specialistka byla ochotná, slušná. Zdálo se, že tomu opravdu rozumí. Působila profesionálně a zároveň lidsky. Službu jsem využil poprvé a přístup slečny/paní hypoteční specialistky mi připadal velmi lidský, odborný a profesionální. Za mě super služba. Rád využiji i v budoucnu.

Peter K. | Refinancování

Paní Kolouchova mi opravdu hodně pomohla s výběrem hypotéky, byla vždy ochotná, vstřícná. Moc děkuji

Marie K. | Americká

Velice vstřícné a ochotné jednání.

Marek B. | Koupě bydlení

Plný počet bodů kazí pouze počáteční kominkační prodlení a potíže s prvním kontaktem. Jakmile se povedl a ujasnily se požadavky i možnosti, vše probíhalo bezdchybně. I když znalosti, zkušenosti a profesionalita jsou nutnou podmínkou je tato služba hlavně o osobním přístupu a kontaktu. To rozhoduje o získání a udržení klienta a také o úspešném dokončení procesu. V mém případě paní Cahová odvedla dobrou práci. Měla vždy přehled, byla aktivní, jednotlivé kroky dotahovala. Po prvotnm delším nereagování na e-mail z její strany i na centrální e-mailové adrese, se po mém domožení se odpovědí se proces hledání banky i jednání s ní povedly.

Alexander R. | Americká,Refinancování

Byli jsme spokojeni maximálně, ale zpětná vazba se samýma jedničkama je k ničemu? Chybělo mi asi jen si potykat. Původně jsme měli v plánu to dát bez poradce, ale nakonec jsme rádi, že původní plán nevyšel... S hyponamíru bylo najednou vše jednodušší.

Lukáš P. | Koupě bydlení

Hyponamiru pro mě našlo ideální hypotéku. Jednání s hypotéční specialistkou bylo bezproblémové pak to trošku škobrtalo po podpisu hypotéční smlouvy, ale celkově je můj dojem pozitivní.

Petra D. | Koupě bydlení

S manželkou doporučujeme využití služeb Hyponamíru. I něco tak složitého, jako je vyřízení hypotéky, je tady hračka. Odborníci jako slečna Kolouchová dokáží ušetřit člověku čas i nervy. Jednání bylo super a reakční doba na každý náš dotaz byla bleskurychlá. Určitě budeme doporučovat dál. :)

Martin J. | Koupě bydlení

Komunikace s Janou Žáčkovou byla výborná. Všechno vysvětlila, vše ohlídala. Nemám co vytknout. Můžu jedině doporučit. Vše vyřeší rychle, vyjednají dobré sazby a většina papírování se dá pořešit online.

Dominik M. | Koupě bydlení