Za lepší hypotéku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,79 %

Reference

Se službami hypo na míru jsem neskutečně spokojená, vždycky poradili a pomohli vyřešit veškerý problém, který nám u hypotéky nastal, zároveň byli milý, vstřícní a profesionální. P. Cahová byla ochotná, dostupná, vždycky mi poradila.

Petra L. | Koupě bydlení,Rekonstrukce

So všetkými pracovnikmi hyponamiru som nemal skúsenosť ale s pani Kolouchovou ano a hodnotím ju určite na 1. Ďakujem

Štefan M. | Koupě bydlení

Nechtěl jsem obcházet banky a zjišťovat, která mi půjčí a za jakých podmínek. A to mi Hyponamíru zprostředkovala vše online. Na jakékoli dotazy, které jsem měl mi paní Cahová odpověděla a vysvětlila, jak to je. Ukázala mi i další možnost úhlu pohledu a možnosti řešení situace. Občas se mi stalo, že jsem na svoji otázku na email nedostal odpověď.

Jakub V. | Koupě bydlení

Paní Jana Žáčková mi velmi pomohla při vyřizování hypotečního úvěru, snažila se vyjednat co nejlepší podmínky a vždy vyšla vstříc s dobou hovorů. Jen přesně nevěděla, co znamená tabulka v dokumentu POTVRZENÍ ŽÁDOSTI O ÚVĚR na druhé straně nahoře, kde byla opravdu částka, kterou budu muset splatit po zakoupení bytu, a ne možnost dalšího čerpání úvěru u banky, jak mi odsouhlasila.

Oceňuji profesionální přístup, trpělivost a orientaci na potřeby klienta zejména paní Jany Žáčkové. Její komunikace je přímá, zodpovědná a rychlá. Nemohla jsem si vybrat při čerpání první hypotéky lepší poradkyni. Určitě bych doporučila svým známým.

Gabriela D. | Koupě bydlení

Hyponamíru mi doporučil kamarád, který s touto společností měl velice pozitivní zkušenost. Zejména s hypoteční poradkyní paní B. Kolouchovou, kterou jsem na jeho doporučení také kontaktoval. Pokud máte obavy ze složitosti procesu vyřizování hypotéky, určitě to zkuste s Hyponamíru. Jednoduše Vás celým bludištěm provedou. Na otázku zda bych Hyponamíru doporučil někomu dalšímu odpovídám rozhodně ano. Naprosto profesionální, rychlý a ochotný přístup ke klientovi.

Jakub M. | Koupě bydlení

Hyponamíru, jako jediné z oslovených, bylo schopné zajistit požadované financování i v ne úplně standardní situaci. Vše šlo vyřídit online a oslovený specialista se nám opravdu věnoval. Pan Martin Mlčoch byl skvělý, předčil naše očekávání.

Gabriela B. | Výstavba