HypoNews: Jak hlídat svou hypotéku, podpojištění nemovitosti

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
Úvodní snímek s Filipem Křivánkem k online pořadu HypoNews.

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší letošní pátý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

20.07.2022 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték, vám přináší letošní pátý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

Hlídejte si hypotéku i v období fixace. Uvádíme novou službu „hlídač“ hypotéky, která za vás hlídá výročí fixace a nonstop srovnává parametry vaší hypotéky s celým trhem. Jakmile pro vás hlídač najde výhodnější podmínky pro refinancování nebo lepší podmínky u stávající hypotéky, zdarma vás na to upozorní. Tato služba pomáhá sledovat trend trhu a hlídat úroková minima. 

Ti, kteří již hypotéku máte a ručíte svými nemovitostmi, v čase vaše nemovitost stoupla na hodnotě. Pokud jste tedy za posledních pár let neaktualizovali pojištění nemovitosti, s největší pravděpodobností ji máte podpojištěnou. Proto doporučujeme zkontrolovat si limity pojištění a aktualizovat je. Jestliže chcete zjistit aktuální hodnotu vaší nemovitosti, pomůžeme vám s tím zdarma, rychle a online. 

V poslední době se při nákupu nemovitostí rozmohly aukce, které při prodeji zvyšují hodnotu nemovitosti. Pokud se zúčastníte aukce, vyhrajete ji zpravidla tak, že už máte připravené peníze dopředu. V tu chvíli se nemusí jednat pouze o vlastní zdroje, ale můžete mít připravenou i hypotéku. Nemovitost můžete vybírat až tři roky. Díky sjednání hypotéky dopředu si zafixujete stávající úrokovou sazbu. V tu chvíli budete při aukci přesně vědět, za kolik si nemovitost můžete koupit. Zní to moc složitě? Nechte to na nás. Pomůžeme vám zajistit maximální výši úvěru v jednotlivých bankách. U nákupu nemovitosti, a to nejen pomocí aukce, doporučujeme provést online ocenění nemovitosti. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Témata

? PODCAST Za lepší hypotéku

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.