Monika Cahová

Hypoteční specialista

Monika Cahová, hypoteční specialista

Představení

Naši kolegyni Moniku nejvíce baví probírat se hypotečním trhem a hledat pro své klienty to nejlepší řešení na finančním trhu tak, aby ušetřili co nejvíce peněz. Nejvíce ji těší pocit pomáhat k vlastnímu vysněnému bydlení. Komunikace s klienty je základ, bez kterého si neumí svoji práci představit. Proto i ve volném čase nejraději tráví čas s přáteli u dobrého kafe. Energii pro každý den nejlépe nasbírá ve „fitku“ nebo běháním po práci či na procházkách. Spotřebitelské úvěry zprostředkovává jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO 03896315 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a s., IČO: 26439719.

Hodnocení našich klientů

Excelentni sluzba.

Jan Č. | Refinancování

Se službami Hyponamíru jsem maximálně spokojený. Dle mých požadavků byl nalezen ten nejvhodnější produkt na trhu a spolupráce při vyřizování žádosti a související dokumentace byla perfektní. Vždy mi bylo vše rychle objasněno. Určitě bych těchto služeb využil znovu.

Jiří M. | Koupě bydlení

On-line prostředí, bez nutnosti návštěvy pobočky. Dokumenty nahrajete do intuitivního příjemného prostředí. Jednoduché ovládání. Profesionální přístup přidělené specialistky. Co jsme domluvili, to platilo.

Marek Š. | Výstavba

Paní Cahová byla velmi šikovná, profesionální v projevu, komunikativní i efektivní. Po využití služeb hyponamiru jsem je doporučil svým známým, kteří řeší refinancování hypotéky, a to v reálném světě.

Petr M. | Refinancování

Vše pro klienta, co bylo slíbeno, bylo splněno, děkujeme

Ondřej S. | Koupě bydlení

Perfektní a profesionální přístup, skvělá komunikace a pomoc. Můžu jen doporučit, vše zařídili a pomohli mi vybavit hypotéku.

Simona K. | Koupě bydlení

Pani je skvelá ? vždy rada pomôže, príjemné vystupovanie , snaha pomôcť .úplne top.. spolupráca sa mi veľmi páčila .? Maximálna spokojnosť ?. Som rada že som vás objavila ?. Určite keď bude možnosť tak doporučím ďalej ?

Petra M. | Koupě bydlení

Slecna Monika Cahova je profesional ve svem oboru a jsem strasne rad, ze jsem mohl resit refinancovani hypoteky prave s ni. Ochota, profesionalita, vstricnost a lidsky pristup - to jsou slova ktera se perfektne hodi ke slecne Cahove! Hyponamiru mi doporucila kamaradka, ktera dela v bankovnictvi a muzu uprimne rict, ze jsem ji jiz nekolikrat podekoval za doporuceni. Troufam si tvrdit, ze aktualne nikdo na ceskem trhu nenabizi tak efektivni a profesionalni sluzby jako prave Hyponamiru. Temer vse jsem vyresil z pohodli domova, muj bankovni specialista (slecna Monika Cahova) vse pohlidal a nemusel jsem se bat, ze na neco zapomenu. Pro vsehny lajky, kteri se stoprocentne nevyznaji v hypotekach muzu Hyponamiru jen doporucit!

Adam P. | Refinancování

Ochota, milé vystupování, dobrá komunikace. Společnost hyponamiru mi pomohla najít ideální řešení hypotečního úvěru v rámci specifické situace.

Lukáš F. | Koupě bydlení

Perfektní přístup, odbornost. Paní Cahová byla po všech stránkách vynikající odborník

Tomáš S. | Refinancování

bez jakýchkoliv problémů. Ve finále se podmínky moc neliší, takže vše z pohodlí domova je lepší než návštěva pobočky jakékoliv banky která nabízí hypotéky

Tomáš D. | Rekonstrukce

Čeho si na Monice Cahové cením nejvíc, kromě toho, že je odborník, vstřícná, rychlá, milá, energická, vždy dobře naladěná a ochotná je to, že plní sliby. Vždycky zajistila a ověřila to, co slíbila, když řekla, že zavolá vždycky to udělala :). Ze spolupráce s ní mám ty nejlepší zkušenosti a super pocit, vždycky nás vyslechla, dobře poradila. Myslím si, že jsme byli docela "složitý případ" a ona našla řešení i pro nás. Původně jsem chtěla řešit hypotéku se známou, ale hned první hovor s Monikou mě přesvědčil, že ona je člověk na svém místě. Ona je vlastně ten hlavní důvod, proč jsem si sjednala hypotéku u Vás. A tímto jí moc děkuji. A těším se, až se potkáme třeba u refinancování :) Děkujeme Moniko! Katka a Srstka :)))) * hyponamiru.cz = Monika Cahová = super servis → ochota a kvalita!!! * nevěřila jsem, že se dá vyřídit hypotéka z pohodlí domova → šlo to úplně v pohodě → je to SUPER a pohodlné (zvlášť v době COVIDu) * sjednání úvěru zdarma * odhad nemovitosti zdarma * výhodné % * po podpisu smlouvy jsem ještě obdržela 4 000 Kč na přepis na katastru, tak to je pecka :) Děkuji za pomoc, zvláště pak Monice C.!

Kateřina G. | Refinancování,Výstavba

Slečna Cahová byla super.

Jiří H. | Refinancování

Zobrazit další

Články autora