HypoNews: Konsolidace rodinných výdajů, hypotéka - smrt a invalidita

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
Žena se složenými rukami

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték, vám přináší letošní sedmý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás tentokrát bude online hypoteční specialistka hyponamíru Jana Žáčková.

31.08.2022 | Jana Žáčková | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték, vám přináší letošní sedmý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás tentokrát bude online hypoteční specialistka hyponamíru Jana Žáčková.

Současná vlna zdražování přivádí řadu domácností do nelehké finanční situace. Rodinný rozpočet totiž nemusí vystačit pokrýt skokově rostoucí výdaje za energie, dopravu, potraviny a řadu dalších produktů a služeb. Všechny tipy, jak ukočírovat rodinný rozpočet v období vysoké inflace si můžete přečíst v našem článku.

Smrt vždy citelně zasáhne do života celé rodiny. Se ztrátou nejbližšího člena domácnosti obvykle přichází i výrazný pokles příjmů. Splácení hypotéky a ostatních větších úvěrů může být ze dne na den velký problém. Po smrti přechází nesplacená část hypotéky na dědice. Splácet hypotéku je nutné i po dobu trvání dědického řízení. Přečtěte si, jak naložit s hypotékou po úmrtí blízkého člena rodiny.

Češi mají obrovskou touhu bydlet ve vlastním. A neváhají si vzít hypotéku na desítky let. Při výběru úvěru na bydlení většina lidí porovnává výši úrokové sazby, poplatky hypotéky, dobu splatnosti, délku fixace a další podmínky. Obvykle ale zapomínají na jednu důležitou věc, a tou je pojištění. Když jste v plné životní síle a máte jisté zaměstnání, splácet hypotéku není problém. Pokud ovšem přijde závažná nemoc nebo úraz, rázem se změní životní i finanční situace celé rodiny. Přečtěte si, jak vyřešit problém se splácením hypotéky, když se stanete invalidní.

Témata

? PODCAST Za lepší hypotéku

Jana Žáčková, hypoteční specialista
Jana Žáčková
Pro Janu je prioritou, aby klienti měli vyřízenou hypotéku rychle a hlavně bez zbytečných starostí, a to je v hyponamíru samozřejmostí. Nejraději řeší hypotéky na developerské projekty, ale ráda pomůže i s refinancováním nebo výstavbou.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.