Radek Eliáš

Hypoteční specialista

Radek Elijáš

Představení

Radkovým mottem je vyřešit klientovi nejdůležitější krok v životě, hned po rodině: vlastní bydlení

Profesní historie

Radek je hypoteční specialista s dlouholetou zkušeností ve financích, kterou  začal nabírat ihned po maturitě. Specializuje se na zpracování a strategii financování vlastního bydlení pro klienty. Jeho praktické znalosti v oblasti financování se projevují v aktuálním objemu zpracovaných úvěrů, který činí přibližně 1,2 miliardy korun, a to v hypotékách, spotřebitelských úvěrech a úvěrech ze stavebního spoření.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

Radek zahájil svou kariéru ve financích u společnosti Partners, kde strávil pět let. Následně přešel do Bonnetu, kde rovněž působil pět let, než se přesunul do Allianz pojišťovny. V Allianz se vyprofiloval jako vynikající zpracovatel hypoték, kde třikrát po sobě dosáhl prvního místa ve zpracování hypoték s ročním objemem v rozmezí 100 až 140 milionů korun. V roce 2019 přešel Radek pod Broker Trust, kde udržuje roční průměr zpracovaných hypoték na úrovni přibližně 100 milionů korun.

Radek a práce v hyponamíru.cz

Radek se specializuje na zpracování hypotečních úvěrů, což zahrnuje telefonickou komunikaci s klienty a konstrukci hypoték. Díky letitým zkušenostem v této oblasti již má takovou praxi, že při každém telefonátu automaticky vymýšlí nejvhodnější řešení pro realizaci obchodu, které je pro klienta nejen efektivní, ale i plně akceptovatelné. Radek má také schopnost nalézt správný postup, jak „vyzrát“ na specifické metodiky jednotlivých bank, ve kterých chce obchod zprocesovat. To  mu umožňuje úspěšně zdolávat překážky složitějších případů.

Vzdělání

Radek má vystudovanou střední školu se zaměřením obchodně podnikatelská činnost. Svým oborem se Radek inspiroval, nikdy nebyl zaměstnaný a ihned se vydal na dráhu podnikatele. Od roku 2007 se vzdělává ve financích – banky, pojišťovny a stavební spořitelny. V roce 2018 získal potřebnou certifikaci na hypoteční úvěry a v roce 2022 získal certifikaci na pojišťovnictví.

Volný čas

Kromě práce, která je zároveň jeho koníčkem, se rád věnuje své rodině – manželce a dvěma dětem. Vzhledem k věku dětí tráví 80 % volného času na fotbalovém hřišti, kde se v podstatě s dětmi střídá. S manželkou se snaží trávit čas na čtyřkolce a motorce. Nemalou část zbytku volného času tráví v lese nebo na zahradě, kde si nejlépe pročistí hlavu.

Hodnocení našich klientů

Články autora