Představení

Markéta se v oboru se pohybuje od roku 2017 a dohlíží na žádosti o hypoteční úvěry od A do Z.

Profesní historie

V Hyponamíru Markéta pracuje již od roku 2017. Nejdříve volala klientům v rámci prodávání leadů, pak přešla na administrativní úkony (i v rámci výpomoci IT apod.) a postupně se přesunula na pozici podpora hypotečního týmu a od roku 2019 je na pozici vedoucí podpory.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

Markéta je ráda za svůj kariérní růst. Z brigády v soukromé školce při studiu se přesunula do světa financtví a hypoték a své práci se věnuje ráda. A to je na práci asi to nejdůležitější.

Markéta a práce v hyponamíru.cz

Markéta je od roku 2019 na pozici vedoucí hypoteční podpory. Dohlíží na žádosti o hypoteční úvěry, zpracovává ověření v bankách a zajišťuje včasné doručení potřebných dokumentů.

Na práci ji nejvíc baví, že všichni společně pomáháme lidem zajistit jejich vysněné bydlení a hledáme cestu i tam, kde ji jiní poradci nevidí. V rámci financí v Hyponamíru zajišťuje včasné připsání provizí a jejich evidenci.

Mezi její silné stránky a specializace patří organizovanost, pečlivost, nebo třeba schopnost řešit problémy. Markéta má skvělý přehled nad systémy bank a umí psát všemi deseti!

Vzdělání

Markéta má vystudovanou Masarykovu Univerzitu (bakalářský studijní program – titul Bc., obor předškolní a mimoškolní pedagogika). Studium úspěšně ukončila v červnu roku 2019. Maturitu získala na všeobecném gymnáziu.

V červnu 2016 získala Markéta na univerzitě v Cambridge certifikát v rámci studia anglického jazyka - English level 1 Certificate in EOSL international.

Volný čas

Markéta má ráda pěší turistiku, cestování, procházky se psem, trávení času s rodinou a přáteli. Cvičí jógu, ráda vaří, peče, má ráda hudbu, hraje na klavír, čte knížky, má ráda folklor - dřív dokonce tancovala v kroji.

Odkaz na LinkedIn

Markéta Sáblíková | LinkedIn