Tomáš Plaček

Specialista čerpání úvěrů

Představení

Tomáš se řídí mottem „zachovej klidnou hlavu, řešení se najde“.

Jeho cílem je najít nejjednodušší řešení s důvěrou a komfortem. Poslední krok je zároveň prvním krokem k budoucnosti.

Profesní historie

S bankovnictvím Tomáš začal před 15 lety. Hypotečním úvěrům se věnuje více jak 13 let. Začal na přepážce bankovní pobočky, postupem času se stal ředitelem menší pobočky a následně té největší. Získal pravomoc na schvalování hypotečních úvěrů. Troufáme si říct, že Tomáše žádná hypotéka nemile nepřekvapí. Rukama mu prošlo už více jak 5 mld. hypoték. Byl zodpovědný za hledání řešení, ale zároveň hlídání rizika jak pro zaměstnavatele, tak i pro klienta.

Pracovní úspěchy, milníky a výsledky

Má za sebou celou řadu školení z oblasti hypoték, jako zpracovatel a jako schvalovatel. Dosáhl úspěchu ocenění v počtu schválených hypoték bez delikvencí (hledat řešení, kde to dává smysl). 

Tomáš a práce v hyponamíru.cz

Nyní má Tomáš zodpovědnost za dokončení celého procesu hypotečního úvěru. Z jeho pohledu se jedná o nejdůležitější činnost. Hlídá termíny, kontroluje smluvní dokumentaci a případně ihned řeší opravu. Komunikuje s bankou a klientem, předává včas dokumentaci a hlavně s klienty zadává čerpání (a tedy ukončení procesu) hypotéky. Snaží se vždy najít řešení, když je potřeba, a zároveň pomoci klientům s někdy složitými podklady. 

Baví ho hledat řešení, když není něco podle představ klientů. Pomáhá klientům s dodatky a úpravou smluv. Dle Toma má vše nějaké řešení.

Vzdělání

Tomáš studoval při zaměstnání na Soukromé vysoké škole ekonomické, obor Marketing a management, dále navazující magisterský obor na Newton College, a.s. obor Management řízení lidských zdrojů.

Tomáš je vlastníkem certifikace spotřebitelských úvěrů a dále absolvoval školení na poskytování investičních služeb KT I.

Volný čas

Tomáš se ve svém volném čase nejraději věnuje své rodině a dětem. Snaží se cestovat a  výletovat co to dá. Jeho nejoblíbenější činnost je práce na zahradě, kde se snaží prací relaxovat. V zimě má rád sjezdové lyžování.

Hodnocení našich klientů

I prez počáteční nesnáze ve smyslu terminu AML u UCB jsme se s poradcem p. Plačkem dobrali zdárného konce. Děkuji

Petr Ž. | Refinancování

Suoer zkušenost, vše bylo rychkexa v pořádku vyřízeno, specialista moc ochotný se vším mi poradil. Díky němu vše vyřízeno za pár dní. Mohu jen doporočit.

Monika H. | Refinancování