Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby a mění cenotvorbu hypoték

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
Hypoteční novinky

Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby o 0,1 % p.a. pro účelové hypoteční úvěry Klasik a zavádí nové cenotvorné změny. Sazby začínají na 5,29 % p.a. s podmínkami LTV do 80 %, fixace na 3, 4 nebo 5 let a dalšími specifikovanými podmínkami. Úrokové sazby u neúčelových úvěrů Univerzal začínají na 5,79 % p.a.

30.05.2024 | Pavel Pohanka | 1 minuta k přečtení

Obsah článku

Nové podmínky hypotečních úvěrů v Raiffeisenbank

Raiffeisenbank s platností od 3. 6. 2024 snižuje úrokové sazby o 0,1 % p.a. pro účelové hypoteční úvěry Klasik a zároveň provádí změny v cenotvorbě pro oba typy hypotečních úvěrů, účelové i neúčelové.

Změny v cenotvorbě:

  • Zavedení slevy 0,2 % p.a. za pojištění hypotéky (PPI), která dříve platila pouze během Jarních hypodnů.
  • Snížení slevy za pojištění nemovitosti na 0,1 % p.a. (dříve 0,2 % p.a.).

Po úpravách začíná nabídka úvěru Klasik na 5,29 % p.a. Podmínky zahrnují LTV do 80 %, fixaci na 3, 4 nebo 5 let, vedení platebního styku v RB, pojištění nemovitosti u partnerské pojišťovny, pojištění hypotéky (PPI) a minimální výši úvěru 1 mil. Kč. Žadatel nebo spolužadatel musí být občanem EU. Sazbu lze snížit o 0,1 % p.a. při doložení energetického štítku PENB A.

Pro neúčelový hypoteční úvěr Univerzal začíná po změnách nabídka na 5,79 % p.a. Podmínky získání zahrnují fixaci na 3, 4, 5, 6 nebo 7 let, vedení platebního styku v RB, pojištění nemovitosti u partnerské pojišťovny a pojištění hypotéky (PPI). Žadatel nebo spolužadatel musí být občanem EU.

Pavel Pohanka
Pavel Pohanka
Pavel je nadšeným polo-profesionálem ve světě digitálního marketingu. Má na starosti redakční plán, práci s AI a učí se základy SEO.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.