Výhodnější hypotéky od Raiffeisenbank: Snížení sazeb u Klasik a Univerzál

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,79 %
Hypoteční novinky

Raiffeisenbank snižuje úrokové sazby u hypotečních úvěrů Klasik a Univerzál s fixací na 1 a 2 roky. Využijte nové výhodnější nabídky!

02.07.2024 | Pavel Pohanka | 1 minuta k přečtení

Obsah článku

Podmínky pro získání nižší úrokové sazby

Raiffeisenbank oznámila k 1. 7. 2024 snížení úrokových sazeb pro hypoteční úvěry Klasik (účelové) a Univerzál (neúčelové) s fixací na 1 a 2 roky. Sazby pro ostatní fixace zůstávají beze změny.

U účelového úvěru Klasik došlo ke snížení:

  • o 0,3 % p.a. pro jednoletou fixaci
  • o 0,1 % p.a. pro dvouletou fixaci

Po tomto snížení sazby začínají na 5,59 % p.a. pro jednoletou a na 5,39 % p.a. pro dvouletou fixaci. Pro získání těchto sazeb je nutné splnit podmínky: LTV do 80 %, vedení platebního styku v RB, pojištění nemovitosti u partnerské pojišťovny, pojištění hypotéky (PPI), minimální výše úvěru 1 mil. Kč a žadatel musí být občanem EU. Sazbu lze navíc snížit o dalších 0,1 % p.a. za předložení certifikátu energetické náročnosti PENB A.

U neúčelového úvěru Univerzál došlo ke snížení:

  • o 0,6 % p.a. pro jednoletou fixaci
  • o 0,4 % p.a. pro dvouletou fixaci

Po tomto snížení sazby začínají na 6,19 % p.a. pro jednoletou a na 5,89 % p.a. pro dvouletou fixaci. Pro získání těchto sazeb je nutné splnit podmínky: vedení platebního styku v RB, pojištění nemovitosti u partnerské pojišťovny, pojištění hypotéky (PPI) a žadatel musí být občanem EU.

Pavel Pohanka
Pavel je nadšeným polo-profesionálem ve světě digitálního marketingu. Má na starosti redakční plán, práci s AI a učí se základy SEO.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 453 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.