Pavel Pohanka

Marketingový specialista

pavel_pohanka_hyponamiru_medailonek

Představení

Pavel je nadšeným polo-profesionálem ve světě digitálního marketingu a technologií, se specializací na práci s AI a WordPress. Pomocí AI hledá prostory k úsporám času i nákladů. Jeho denním chlebem je nasazování článků, aktualit, správa redakčního plánu, kreativní grafická práce, vyhledávání zajímavých témat a aktuálních novinek. Současně se věnuje i různým analytickým úkolům, které mu pomáhají lépe porozumět dynamice digitálního světa.

Pavlovi profesní cesty začaly před třemi lety v mezinárodní korporátní firmě, kde nabyl cenné zkušenosti a dovednosti. Vysokoškolské vzdělání v oblasti ekonomie a marketingu mu poskytuje pevný základ, který dále rozvíjí prostřednictvím DIGI semestru online a absolvováním kurzu v Google Digitální garáži. Tato kombinace teoretických znalostí a praktických zkušeností mu umožňuje přinášet inovativní řešení a efektivně se vyrovnávat s výzvami digitálního marketingu.

Ve volném čase si rád zahraje squash a volejbal, což mu pomáhá udržovat si fyzickou i mentální kondici. Přestože je extrémně netrpělivý, tato vlastnost ho motivuje k rychlému dosahování výsledků a neustálému zlepšování.

V hyponamíru hledá příležitosti k dalšímu profesnímu růstu, kde může naplno využít své zkušenosti a vášeň pro digitální marketing, aby společně s týmem přinášeli výjimečné výsledky.

Hodnocení našich klientů

Články autora