HypoNews: Jak na strategii investičních nemovitostí #Červenec 2021

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Tentokrát jsme si pro vás připravili pouze dvě témata, jelikož na hypotečním trhu stále platí situace kontinuálního zdražování z důvodu zahlcenosti bank.

13.07.2021 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší červencový díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

Tentokrát jsme si pro vás připravili pouze dvě témata, jelikož na hypotečním trhu stále platí situace kontinuálního zdražování z důvodu zahlcenosti bank. Tuto situaci a že případnému zdražení se lze vyhnout pomocí hypotéky bez nemovitosti jsme probírali již v minulém díle. V tomto díle začneme tím, že vám poradím, jak si spočítat zda hypotéku finančně utáhnete. Ideální volbou je v tomto případě oslovit hypotečního specialistu, který vám na základě informací o vašich příjmech a výdajích dokáže poradit, jak si splátky případné hypotéky nastavit a jak vysokou míru finančního zatížení jste vůbec schopni pokrýt.

Druhým tématem jsou investiční, potažmo rekreační nemovitosti. V současné době na trhu sledujeme enormní zájem o rekreační nemovitosti. Spousta lidí totiž v poslední době využívala tzv. home office, tedy možnost práce z domova a zjistila, že dokáží efektivně pracovat i z chaty nebo chalupy. Pro investování takovéto nemovitosti je zase ideální obrátit se na hypotečního specialistu, který spolupracuje s vícero bankami a dokáže vám zajistit ideální finanční produkt, který bude nejlépe vyhovovat vašemu investičnímu záměru. Hyponamíru poskytuje výhradní zastoupení financování pro developerské projekty v rekreačních oblastech, kdy developer využívá naši unikátní platformu i k jejich prodeji.

Témata

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.