ČSOB: Akční úroková sazba do konce roku

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,79 %
Hypoteční novinky

Skupina ČSOB a Hypoteční banka přináší od 4.12. do 31.12.2023 akční sazby pro roční fixaci hypoték.

08.12.2023 | Daniela Opletalová | 2 minuty k přečtení

Od 4. prosince do konce roku 2023 skupina ČSOB, včetně Hypoteční banky, představuje speciální nabídku pro účelové hypoteční úvěry. Tato nabídka zahrnuje snížení úrokové sazby o 0,4 % ročně pro hypotéky s roční fixací, sleva je kombinovatelná se všemi stávajícími slevami banky.

Po snížení nabízí banka úrokovou sazbu pro jednoleté fixace již od 6,09 % ročně. Pro získání této sazby je nutné splnit podmínky LTV do 70 % (pro hypotéky s LTV 70-80 % je sazba 6,24 %), pravidelné splácení inkasem z účtu ČSOB nebo Poštovní spořitelny s podmínkou aktivního využívání účtu (3 platby měsíčně kartou a majitel účtu min. 1x za 3 měsíce použije aplikace ČSOB Smart), a sjednání pojištění úvěru či pojištění Náš život u ČSOB Pojišťovny.

Kromě toho lze sazbu dále snížit o 0,2 % při dodání certifikátu PENB A/B (Hypotéka na úsporné bydlení) a o dalších 0,1 % při pravidelném příjmu na účtu nad 50.000 Kč. V příp. nesplnění podmínky aktivního účtu se sazba zvyšuje o 0,3 % p.a. při nesplnění podmínky životního pojištění se sazba zvyšuje o 0,2 % p.a.

Daniela Opletalová
Daniela Opletalová
Dany je naše grafička a content specialistka, která vlnami online marketingu proplouvá už od roku 2018. Miluje práci v kolektivu a na smysluplných projektech.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 453 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.