Snížení úrokových sazeb napříč bankami

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
Hypoteční novinky

Banky a spořitelny ČSOB, ČS, SSČS, MMB a RSTS oznamují snížení úrokových sazeb na širokou škálu hypotečních a úvěrových produktů.

17.01.2024 | Daniela Opletalová | 2 minuty k přečtení

Banky a spořitelny ČSOB, ČS, SSČS, MMB a RSTS oznamují snížení úrokových sazeb na širokou škálu hypotečních a úvěrových produktů.

Skupina ČSOB, včetně Hypoteční banky, dočasně snižuje úrokové sazby pro účelové hypoteční úvěry s jednoletou fixací o 0,6 % ročně. Tato snížená nabídka, kombinovatelná s většinou stávajících slev, kromě developerských produktů, začíná na 5,89 % ročně. Podmínkou získání této sazby je LTV max. do 70 %.

Česká spořitelna od 9. ledna 2024 upravuje sazby svých hypotečních produktů. Sazby pro fixace od dvou do pěti let klesají o 0,15 % ročně a pro jednoleté, osmileté a delší fixace o 0,05 %. Po této změně začíná nabídka na 5,59 % ročně pro pětiletou fixaci.

Stavební spořitelna České spořitelny oznámila od 12. ledna 2024 snížení sazeb Úvěru od Buřinky o 0,7 % ročně. Nová sazba začíná na 6,69 % ročně pro tříletou fixaci a lze ji dále snížit o 0,5 % v určitých případech.

Moneta Money Bank rozhodla od 11. ledna 2024 o snížení sazeb u Pružné hypotéky o 0,25 % ročně pro všechny fixace. Nová nabídka začíná na 5,04 % ročně s možností dalšího snížení při splnění určitých podmínek.

Raiffeisen stavební spořitelna oznámila od 15. ledna 2024 snížení úrokových sazeb u produktu HYPOsplátka a v rámci tarifu Spoření. U HYPOsplátky dochází k poklesu až o 0,5 % ročně, zatímco u Spoření došlo k úpravě úrokové sazby z vkladů.

Daniela Opletalová
Daniela Opletalová
Dany je naše grafička a content specialistka, která vlnami online marketingu proplouvá už od roku 2018. Miluje práci v kolektivu a na smysluplných projektech.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.