Jezdíte pravidelně delší trasy, ať už do práce nebo školy, autem nebo vlakem? Zkraťte si tyto chvíle posloucháním podcastů.

Co je to podcast

Zpravidla se jedná o zvukovou stopu v podobě pořadu (podcastingu), který si můžete pustit přes podcastovou aplikaci ve svém smartphonu nebo si jej poslechnout online. Výhodou podcastů je, že si je můžete pustit kdykoliv a kdekoliv. Ať už cestujete do práce, sportujete nebo se opalujete, jsou skvělým společníkem.

Muž sedí v křesle a poslouchá podcast.

Nejoblíbenější podcasty

Podcasty mohou být různě dlouhé, různě tematicky koncipované, jednodílné i tvořit celou sérii. Mezi nejposlouchanější podcasty se řadí byznysově orientovaná témata, dále zaměřená na zpravodajství, cestování, sport, osobní rozvoj, vzdělávání, povídky a mnoho dalších. Každý si najde to své.

? PODCAST Za lepší hypotéku

Za lepší hypotéku je podcast česky přímo od nás hyponamíru.cz. Ať již hypotéku máte, teprve o ní uvažujete, nebo jste se pro ni již rozhodli, pro každého máme zajímavá témata a informace, které vám pomohou lépe se v tomto prostředí zorientovat. Doufáme, že i vám poslech našeho podcastu pomůže k lepší hypotéce.

Daniela Opletalová
Daniela Opletalová
Dany je naše grafička a content specialistka, která vlnami online marketingu proplouvá už od roku 2018. Miluje práci v kolektivu a na smysluplných projektech.

Související pojmy

Sjednávač hypoték

Často se mylně zaměňuje s výrazem „srovnávač“ hypoték.

Investiční hypotéka

Plánujete si pořídit nemovitost, kterou nebudete využívat k vlastnímu bydlení, chcete ji pronajímat? Když na ni nemáte dostatek finančních prostředků nebo jen nechcete všechny volné prostředky jen tak investovat, může být ideálním řešením investiční hypotéka.

Online hypoteční specialisté

Ty tam jsou časy, kdy jste kvůli žádosti o úvěr museli obíhat banky a prosit je o nabídku úvěrových možností.

Hypoteční úvěr

Hypoteční úvěr (zkráceně hypotéka) je bankovní úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, který slouží nejčastěji k financování nákupu, výstavby či rekonstrukce nemovitosti určené k vlastnímu bydlení.

Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.