Developerský projekt

Úrok od
4,79 %

Developerský projekt je termín, se kterým se setkáváme v souvislosti s výstavbou nemovitostí, a to včetně bytů, rodinných a řadových domů a dalších nemovitostí.

Co je developerský projekt?

Developerským projektem rozumíme novou výstavbu rodinných domů a bytů, můžeme ho chápat jako investiční záměr na výstavbu nemovitostí s cílem je prodat nebo pronajmout. Nejčastěji jde o výstavbu bytových a rodinných domů (novostaveb), týkat se ale může i komerčních prostor nebo budov občanské vybavenosti.

Uvažujete o koupi novostavby v rámci developerského projektu?

Chcete si koupit nový byt v rámci developerského produktu? Nebo si v jeho rámci chcete koupit nový dům, který se teprve bude stavět nebo ho čeká kolaudace? Ověřte si, kdo ho staví a poptejte reference, ať se vyhnete tomu, že stavbu nedokončí. Někteří developeři lákají zájemce o vlastní bydlení na hypotéku s velmi výhodnou úrokovou sazbou. Jedná se o seriózní nabídku, nebo jde o prvoplánový marketingový tah? Čtěte více zde.

Někteří developeři lákají zájemce o vlastní bydlení na hypotéku s velmi výhodnou úrokovou sazbou. Zjistěte, zda se jedná o seriózní nabídku nebo marketingový tah.

Náš tip: Když si budete na koupi nového bytu nebo jiné nemovitosti v rámci developerského projektu vzít hypotéku, nejprve zkuste banku, která financuje developera. Ušetřili byste si hromadu času, celý proces by byl jednodušší.

Související pojmy

Dům na klíč

Plánujete investici do vlastního

Nájem bytu / podnájem

Nechcete se vázat na konkrétní místo tím, že si tam postavíte dům nebo koupíte

Investiční byt

Investičním bytem rozumíme

Kolaudace nemovitosti

Kdo uvažuje nad koupí nemovitosti nebo její

Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 453 recenzí

Nepřehlédněte

Recenze Filip Křivánek

Recenze - hypoteční specialista: Ing. Filip Křivánek, klient: Kristýna S.

Zvažujete hypotéku a vybíráte si vhodného partnera? Hypoteční specialista Ing. Filip Křivánek získal skvělou recenzi a s financováním vašeho bydlení rád pomůže i vám.
Ing. Filip Křivánek | 15.07.2024
2 minuty k přečtení
Hypoteční novinky

Oberbank nabízí speciální sazby na hypotéky do 31. 7. 2024

Získejte zvýhodněné sazby na hypoteční úvěry od Oberbank. Nabídka platí do 31. 7. 2024. Více informací o podmínkách a sazbách najdete zde!
Pavel Pohanka | 15.07.2024
1 minuta k přečtení
Co ovlivňuje cenu pojištění

Co ovlivňuje cenu pojištění a jak ji snížit: Praktické rady a strategie

Cena pojištění závisí na mnoha faktorech, které se liší podle typu pojištění. Věk, zdravotní stav, hodnota majetku či typ vozidla jsou klíčové aspekty. Správným využitím informací a dostupných nabídek můžete…
Pavel Pohanka | 15.07.2024
5 minut k přečtení
Hypoteční novinky

Hypoteční trh v červnu 2024: Průměrná hypotéka na rekordní výši

Průměrná hypotéka v červnu 2024 dosáhla rekordní hodnoty 3,616 mil. Kč. Produkce hypotečního trhu vzrostla meziměsíčně o 1,2 % na 22,2 mld. Kč.
Pavel Pohanka | 15.07.2024
1 minuta k přečtení
Průzkum realitního trhu

Průzkum realitního trhu za první polovinu roku 2024

V první polovině roku 2024 zaznamenal český realitní trh výraznější oživení. Ceny nemovitostí se vrátily k opatrnému růstu a úrokové sazby hypotéky pozvolna klesaly.
Roman Müller | 10.07.2024
5 minut k přečtení
Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.