734 688 388

Sjednávám hypotéku

Máte vybraný úvěr a chcete se konečně pustit do realizace vlastního bydlení? Krok za krokem s Vámi projdeme celý proces. Víme, že už máte asi hlavu plnou představ o novém bytě nebo domu, proto Vám budou k dispozici naši hypoteční poradci, kteří Vám pomohou s vyřízením potřebných formalit a Vy se tak mohli věnovat tomu příjemnějším.

Sjednání hypotéky v pohodlí domova

Pro sjednání hypotéky nemusíte na první schůzku v mnoha případech ani osobně chodit na pobočku. Většina bank má pro své zákazníky vytvořeny virtuální pobočky, kde základní nezbytnosti pro sjednání úvěru vyřídíte pohodlně z domova. Nezřídka Vám v prvních krocích vystačí online formulář. K ruce navíc máte hypotečního poradce, který se Vám bude ochotně věnovat.

Co je potřeba ke sjednání hypotéky

Na první schůzce s hypotečním poradcem získáte všechny potřebné informace k hypotéce. Pomůže Vám zorientovat se v dokladech, které po Vás bude banka chtít.

Dokumenty

Hypotéka je specifický úvěr a doklady, které banka k vyřízení vyžaduje, se mohou mírně lišit. Potřebné informace získáte od hypotečního poradce. Přichystat byste si měli ve většině případů dva doklady totožnosti, doklad o pravidelném příjmu, kupní smlouvu a výpis z katastru nemovitostí (pokud si jej banka nevyžádá sama).

Vyhotovení smlouvy

Na základě dodaných podkladů Vám bude vyhotoven návrh smlouvy o poskytnutí hypotéky. Nelekejte se většího objemu informací a dopřejte si čas si všechno důkladně pročíst. Je pochopitelné, že u tak důležitého životního kroku, jakým nákup nemovitosti bezpochyby je, strávíte nějak čas procházením podmínek, abyste čerpali úvěr co nejefektivněji. V případě nejasností máte k dispozici našeho hypotečního poradce, který Vám potřebné vysvětlí.

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.