HypoNews: Urychlení uzavření hypotéky #Červen 2021

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,79 %

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší červnový díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték.

13.06.2021 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

Jako první v tomto díle probereme téma, které v současnosti rezonuje celou společností a to sice ✅ zákonné zvýšení pravomocí České národní banky. Tato nově schválená novela zákona dává ČNB možnost přímo stanovovat podmínky hypotečních úvěrů. Do současnosti šlo z její strany jen o doporučení, kterými se banky z větší části řídily. Jak velký dopad to bude mít pro banky a jak to ovlivní ceny hypoték a celý hypoteční trh vám poví Filip v našem videu.

Dále se v červnových HypoNews dozvíte, jaká je v současnosti ✅ rychlost uzavírání hypotečních úvěrů a co je důležitější, jak můžete z pozice klienta pomoci k urychlení jeho vyřízení. Vzhledem k tomu, že hypotéky se neustále zdražují, znamená rychlejší vyřízení i výraznou finanční úsporu!

Třetím tématem tohoto dílu je ✅ refinancování hypotéky na roky dopředu. Co to vlastně znamená a v čem toto řešení představuje výhodu pro vás jako klienta vám Filip prozradí v závěrečné části HypoNews. Rozhodně se jedná o zajímavou možnost, která vám v konečném důsledku dokáže hypoteční úvěr zlevnit a vy tak šetříte peníze. Provázet vás jako vždy bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

Témata

Filip Křivánek
Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 453 recenzí

Nepřehlédněte

Recenze Filip Křivánek

Recenze - hypoteční specialista: Ing. Filip Křivánek, klient: Kristýna S.

Zvažujete hypotéku a vybíráte si vhodného partnera? Hypoteční specialista Ing. Filip Křivánek získal skvělou recenzi a s financováním vašeho bydlení rád pomůže i vám.
Ing. Filip Křivánek | 15.07.2024
2 minuty k přečtení
Hypoteční novinky

Oberbank nabízí speciální sazby na hypotéky do 31. 7. 2024

Získejte zvýhodněné sazby na hypoteční úvěry od Oberbank. Nabídka platí do 31. 7. 2024. Více informací o podmínkách a sazbách najdete zde!
Pavel Pohanka | 15.07.2024
1 minuta k přečtení
Co ovlivňuje cenu pojištění

Co ovlivňuje cenu pojištění a jak ji snížit: Praktické rady a strategie

Cena pojištění závisí na mnoha faktorech, které se liší podle typu pojištění. Věk, zdravotní stav, hodnota majetku či typ vozidla jsou klíčové aspekty. Správným využitím informací a dostupných nabídek můžete…
Pavel Pohanka | 15.07.2024
5 minut k přečtení
Hypoteční novinky

Hypoteční trh v červnu 2024: Průměrná hypotéka na rekordní výši

Průměrná hypotéka v červnu 2024 dosáhla rekordní hodnoty 3,616 mil. Kč. Produkce hypotečního trhu vzrostla meziměsíčně o 1,2 % na 22,2 mld. Kč.
Pavel Pohanka | 15.07.2024
1 minuta k přečtení
Průzkum realitního trhu

Průzkum realitního trhu za první polovinu roku 2024

V první polovině roku 2024 zaznamenal český realitní trh výraznější oživení. Ceny nemovitostí se vrátily k opatrnému růstu a úrokové sazby hypotéky pozvolna klesaly.
Roman Müller | 10.07.2024
5 minut k přečtení
Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.