734 688 388

Hypotéka je specifický úvěr. Každý z nás má jiné požadavky a potřeby, tudíž existuje několik typů hypoték. Jedna od druhé se liší a každá je vhodná na něco jiného. Nemusíte mít však žádné obavy, od toho tu jsou naši hypoteční pradci. Pomohou Vám se zorientovat v množství nabídek a jednotlivých typech hypoték, abyste zvolili právě tu, která je pro Vás nejzajímavější.

Hypotéka na rodinný dům

Chcete koupit nebo postavit dům? Nebo Vás čeká rekonstrukce? S námi najdete výhodnou hypotéku na trhu. Spočítejte si podmínky hned na naší kalkulačce.

Financovat koupi domu nebo jeho rekonstrukci pomocí hypotéky je dnes snadné. Pomůžeme Vám najít úvěr šitý na míru. Ať se chcete pustit do rekonstrukce, výstavby domu nebo koupi, najdeme optimální řešení napříč nabídkami na trhu.

Hypotéku si můžete rozložit do splátek až na 40 let. Dostanete se tak na měsíční splátku, která nezatíží Váš rozpočet. Navíc zhodnocujete svůj majetek. Proti nájmu, kdy Vám nemovitost nezůstane, je to velká výhoda.

Naši hypoteční poradci Vám zajistí výhodnou úrokovou sazbu. Pokud už hypotéku splácíte, můžete využít našich služeb a svůj úvěr výhodně refinancovat. Řešení určitě najdeme.

Jak získám hypotéku

Abyste získali jasnou představu, kolik si můžete půjčit a za jakých podmínek, použijte naši hypoteční kalkulačku. Je to opravdu tak snadné. Kromě výpočtu výše splátky, doby splácení a úroků získáte cenný přehled napříč bankami na trhu. Můžete využít také služeb našich hypotečních poradců.

Proč do toho jít s námi

Kromě snadného přehledu o nabídkách hypoték na trhu a jejich seřazení podle výhodnosti právě pro Vás, získáte s námi další výhody.

  • Nabídneme Vám čerpání úvěru bez zbytečných průtahů. Při dostatečné zástavní hodnotě nemovitosti nebudete muset předkládat účtenky ani faktury, a to v jak v případě výstavby nebo rekonstrukce.
  • Zajistíme odhad u nových nemovitostí zdarma a to na počkání.
  • Jsme schopni sami získat výpis z katastru nemovitostí včetně kopie katastrální mapy.
  • Nezahltíme Vás zbytečnou byrokracií a šetříme Váš čas, jelikož víme, že čas jsou peníze.
Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.