HypoNews: Investice do nemovitostí se teď vyplatí

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
Hyponews úvodní obrázek s Miroslavem Majerem

Ve třetím díle HypoNews se dozvíte, co je potřeba k vyřízení hypotéky, jak na hypotéku do 75 let a zda se vyplatí investice do nemovitostí.

06.04.2023 | Miroslav Majer | 5 minut k přečtení

Obsah článku

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték, vám přináší již třetí díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték. Provázet vás bude online CEO hyponamíru Miroslav Majer.

Vyřízení hypotéky trvá zpravidla 4 až 6 týdnů, a proto je dobré se spojit s hypotečním specialistou a probrat s ním svůj záměr. Je třeba dát pozor na platnost dokladů totožnosti a na změny v rodinném stavu, které mohou ovlivnit schválení hypotéky. Také je důležité ověřit, zda strategie nastavená na začátku stále platí, a splácet svoje závazky včas, aby pozdní splátky neovlivnily schválení hypotéky. Více o tomto tématu v našem článku ? Co je potřeba k vyřízení a získání hypotéky – 2023.

Délka splácení hypotéky je obvykle 30 let, ale u starších klientů může být problém s její schválením, protože standardní splatnost je většinou do 65 let. Existují ale i varianty, které umožňují splácení úvěru až do 72 let a v některých případech i do 75 let. Více se dozvíte v našem článku ? Hypotéka do 75 let aneb hypotéka i po čtyřicítce.

Investice do nemovitosti je v současné době výhodná, protože úroky bank jsou stále relativně nízké vzhledem k vysoké inflaci a cena nemovitostí aktuálně klesá. Rostoucí cena nájemného také poskytuje další motivaci pro nákup investiční nemovitosti. Více najdete v článku ? Investice do nemovitostí se teď vyplatí, řekneme vám proč.

Témata

Miroslav Majer
CEO & Founder
Miroslav Majer je CEO a zakladatel hyponamíru. Rád se podílí na tvorbě obsahu a vnáší svůj pohled na aktuální témata.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.