734 688 388

Myslíte ekologicky? Se zelenou hypotékou ušetříte!

Myslíte ekologicky? Se zelenou hypotékou ušetříte!
vydáno 09.01.2019

Díky státnímu programu Zelená úsporám můžete ušetřit na hypotéce i několik tisíc. Některé banky nabízejí speciální programy, kterými můžete financovat své zelené projekty.

Zvažujete-li výstavbu nízkoenergetického domu, či plánujete modernizaci dosavadního bydlení za účelem snížení energetické náročnosti, pak je zelená hypotéka vhodná právě pro vás. Díky speciální státní podpoře programu “Zelená úsporám” můžete získat až několikatisícovou slevu.

Program “Zelená úsporám” vznikl jako snaha podpořit využívání obnovitelných zdrojů energie při stavbách, rekonstrukcích a modernizacích. Některé bankovní domy se rozhodly k projektu připojit a vytvořily speciální nabídky, které klienty zohledňující ekologicky šetrné prvky u výstavby zvýhodní.

 

Bezplatné vyřízení formalit i navýšení rozpočtu

Zvýhodnění u zelené hypotéky se liší banka od banky. Některé bankovní domy nabízí například zdarma mimořádnou splátku do výše dotace nebo předčasné splacení ve výši dotace. Jiné banky lákají na bezplatné vyřízení administrativních formalit - podání zástavní smlouvy na katastr a uhrazení správního poplatku, bezplatný odhad nemovitosti, slevu na zhotovení energetického štítku nebo například slevu na pojištění stavby i domácnosti.

Zajímavý benefit nabízí například Hypoteční banka, která svým klientům u zelené hypotéky možnost čerpání až 20 procent prostředků nad výchozí rozpočet. Pokud byste peníze nakonec nevyčerpali, bance nic navíc nezaplatíte.

 

Co je zelená hypotéka?

Jedná se o hypotéku sloužící k financování nemovitostí, u jejichž stavby nebo rekonstrukce žádáte o  dotaci “Zelená úsporám”, kterou vyhlásil Státní fond životního prostředí. Dotace má za úkol podporovat projekty využívající zdroje obnovitelných zdrojů a úsporám energií. Týká se výstavby v pasivním energetickém standardu, případně využívání obnovitelných zdrojů energie na ohřev vody a vytápění. Využít ji lze také při modernizaci systémů vytápění rodinných nebo bytových domů.

 

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,02%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.