Jana Žáčková

Hypoteční specialista

Jana Žáčková, hypoteční specialista

Představení

Pro Janu je prioritou, aby klienti měli vyřízenou hypotéku rychle a hlavně bez zbytečných starostí, a to je v hyponamíru samozřejmostí. Nejraději řeší hypotéky na developerské projekty, ale ráda pomůže i s refinancováním nebo výstavbou. Zkušenosti nasbírala také z opačné strany, několik let působila jako verifikátor a schvalovatel úvěrů. Když zrovna nepracuje, ráda vaří, poslouchá jazzovou hudbu nebo čte odbornou literaturu. Spotřebitelské úvěry zprostředkovává jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO 09789006 a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a s., IČO: 26439719.

Osobní profil Jany na LinkedIn

Hodnocení našich klientů

Slečna Žáčková - Super pro klientský, proaktivní přístup, skvělá komunikace - expert na svém místě. Děkuji ji, jen houšť takových!

Radek H. | Koupě bydlení

Paní Žáčková, hypoteční specialista na výbornou, úžasný člověk,nejlepší přístup, naprostá spokojenost. Není co vytknout, vše v pořádku, naprostá spokojenost.

Marcel V. | Koupě bydlení

velká spokojenost

Věra H. | Koupě bydlení

Perfektní :-) Pokud budu někdy v budoucnu znovu refinancovat, tak jedině s HYPOnaMÍRU! Paní Žáčková mi moc pomohla, vše vyřídila, vysvětlila, ušetřila spoustu času a hlavně financí při výsledném úroku. Jsem velmi spokojená a moc děkuji!

Ladislav P. | Refinancování

Bezvadný přístup, velmi rád doporučím.

Martin K. | Refinancování

Paní Žáčková byla nesmírně ochotná a se vším nám poradila, skvělý profesionální přístup a rychlé jednání.

Jan K. | Koupě bydlení

Neznám jiného specialistu, který by řešil a pomáhal nám s hypotékou i o víkendech:) Tato služba nám ušetřila nemalé peníze a navíc jsme byli schopni si dovolit refinancovat hypotéku během výstavby a to 2 měsíce před dokončením rodinného domu. Možná pro jiné adrenalinový zážitek, pro nás díky hyponamiru.cz běh bez překážek.

Petr B. | Refinancování

Vynikající spolupráce na velmi komplikované hypotéce, děkuji!

David H. | Koupě bydlení

Miestami ta komunikacia bola az velmi rychla, ale ako celkovy dojem mam velmi dobry a kebyze si mam vybrat znovu, urcite by som si Vas vybrala a aj odporucala dalej :) Velmi dobra myslienka a nech sa vam dari :) so sluzbami sme boli spokojni. Komunikacia s pani Zackovou prebehla v poradku, vse vysvetlila, vybavila.

Andrea N. | Koupě bydlení

Paní Jana Žáčková na mě udělala dojem. Naprosto profesionální přístup a bleskově rychlá komunikace, s takovým klientským přístupem jsem se ve finančních službách ještě nesetkal. Děkuji a určitě rád doporučím dále. Výborná služba, hned první nabídka parametrů hypotéky stejná nebo lepší než u konkurence, vše jasné a přehledné v průběhu celého procesu. K tomu navíc vynikající přístup hypoteční specialistky Jany Žáčkové. Určitě můžu doporučit.

Radek J. | Koupě bydlení

Byla jsem s Vaší prací moc spokojena a velice příjemně překvapena po předchozích negativních zkušenostech s konkurenční společností.Profesionalita,vstřícnost a angažovanost Vašeho hypotečního specialisty lze ohodnotit jen velkou jedničkou.

Irena S. | Refinancování

Slečna Žáčková býka skvělá, znalá, vše srozumitelně vysvětlila, poradila. Asi jsou to nějaká interní pravidla, že příjmení zákazníka se má opakovat, což působí trošku vtipně a nuceně, ale to není nic proti ničemu, jen že si toho člověk všimne. V Hyponamiru jsou rychlí, uživatelsky přívětiví, znalí, hned reagují. Nabídnou více možností, poradí na co si dát při jednání o hypo pozor. Doporučuju

Simona K. | Koupě bydlení

Odbornici v oboru, kteri se niceho nezaleknou, rychle jednani, maximalni snaha o splneni predstav klienta. Skvele vysledky spolecneho projektu.

Kateřina P. | Výstavba

Velmi příjemná spolupráce. Co jsem s finančním poradcem řešil skoro 7 měsíců a nedořešil, to jsem s hyponamiru měl hotové za 2 měsíce. Rychle jednání a lepší úrok než od "nezávislého finančního poradce".

Martin K. | Refinancování

Paní Žáčková je nejlepší! :)

Radek H. | Refinancování

Zobrazit další

Články autora