734 688 388

Čerpám hypotéku

Po vyřízení potřebných formalit a podpisu úvěrové smlouvy se dostáváte k tomu hlavnímu – čerpání peněz. Stačí pár jednoduchých kroků a vlastní bydlení je Vaše. Bez zbytečných průtahů.

Jak funguje čerpání hypotéky?

Hypotéka je bezhotovostní úvěr. V praxi čerpání probíhá tak, že po doložení patřičných dokumentů předáte bance příkaz k úhradě a ta poté peníze převede rovnou prodávajícímu, případně dodavateli. Při neúčelovém úvěru zasílá banka peníze na účet požadovaný klientem. Celá transakce od předání příkazu k úhradě trvá pár dní, obvykle jeden až tři dny, tak, jako běžný platební příkaz.

Jak dlouho můžu čerpat?

Délka čerpání peněz se liší. Záleží na tom, zda nemovitost kupujete, realizujete výstavbu, případně rekonstrukci. Prakticky je možné čerpat peníze až 24 měsíců. Zároveň finance můžete čerpat jednorázově (u koupi) nebo postupně (u výstavby a rekonstrukce).

Protože víme, že každý klient má jiné představy, snažíme se i v tomto ohledu vyjít co nejvíce vstříc. Je-li to v daném případě možné, nabízíme i Individuální plán čerpání.

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.