PF hyponamíru.cz 2023: Veselé Vánoce

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %
PF hyponamíru.cz 2023

Blíží se jedny z nejhezčích svátků v roce. Pojďme se společně ohlédnout za uplynulým rokem 2022. Provázet vás bude CEO Miroslav Majer.

21.12.2022 | Miroslav Majer | 3 minuty k přečtení

Blíží se jedny z nejhezčích svátků v roce. Pojďme se společně ohlédnout za uplynulým rokem.

V roce 2022 se toho na hypotečním i realitním trhu odehrálo opravdu hodně. Zažili jsme hned několik náročných situací – vysoké úrokové sazby, rostoucí ceny nemovitostí a historicky nejvyšší míru inflace od roku 1993. Těmto hrozbám jsme se postavili čelem, usilovně pracovali na technologiích a spustili jsme pro vás hned několik nových služeb.

Rozšířili jsme je například o pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr, které chrání vás i váš majetek. Dále jsme vám umožnili využívat službu online ocenění nemovitosti a zároveň vám pomáháme najít vhodnou nemovitost díky agregátoru inzerce. V neposlední řadě jsme rozjeli službu Hlídače hypotéky, který vyhodnocuje výhodnost refinancování hypotéky a v případě, že najdeme výhodnější podmínky pro vaši hypotéku, dáme ihned vám vědět.

Očekáváme, že rok 2023 bude víc náročný než ten letošní. Díky navazujícím partnerstvím budeme čelit boji za lepší hypotéku i nadále a v plné síle. Těm, kdo se chystají kupovat bydlení, přejeme co nejnižší úrokovou sazbu. A vám, kteří se chystáte na refinancování slibujeme, že budeme hledat to nejvýhodnější řešení.

Za celý tým hyponamíru vám přejeme hodně zdraví, rodinné pohody a mimo to i zvládnutí pracovních výzev následujícího roku.

Miroslav Majer
CEO & Founder
Miroslav Majer je CEO a zakladatel hyponamíru. Rád se podílí na tvorbě obsahu a vnáší svůj pohled na aktuální témata.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.