Hypotéka - zkušenosti

Zkušený hypoteční specialista vám při vyřizování úvěru na bydlení ušetří spoustu času a peněz.

Hroch
Úrok od
4,49 %

paní Žáčková mě překvapivě doporučila, že s ohledem na malý rozdíl oproti jejich nabídkám nemá v tuto chvíli smysl refinancovat s jinou bankou a spíše v případě výrazného poklesu zazeb od stávající smlouvy odstoupit kdy k lednu 2024 pravděpodobně bude tento postup sjednocený zákonem - výše sankce... takže nabídku jsem nakonec nevyužil, nesnaží se urvat klienta za každou cenu

Adam K. | Refinancování

S paní Eliškou Lukšovou jsem byl nadmíru spokojený. Službu jsem vyzkoušel a byl jsem nadmíru spokojený. Doporučuji dalším zájemcům o hypotéku.

Martin P. | Výstavba

Paní Cáhova je skvělá, vyjde ve všem vstříc!!! Hypo na miru je skvělá cesta k novému bydlení. Vše vysvětlí a zařídí s pohodlí domova nikam nemusíte chodit.Jsou skvělí

Pavlína P. | Koupě bydlení

Vše proběhlo v naprostém pořádku, tak jak jsme se domluvili. Nemám co vytknout. Hypoteční specialista si poradil se všemi komplikacemi. Rychlost, vstřícnost, ochota a komunikace vše bylo na jedničku.

Lukáš Č. | Refinancování

Skvělé! Mohu vřele doporučit. Celý proces žádosti resp. výběru hypotéky je velmi jednoduchý. Stará se o vás hypoteční specialista. V mém případě pan Lukáš Žulevič. Byl jsem naprosto nadšený z jeho komunikace a doporučení. Dokázal mi odpovědět na všechny dotazy. Dokonce i na otázky, na které se jinde zdráhají odpovídat. Děkuji spol. Hyponamíru a zejména panu Žulevičovi, který mi pomohl refinancovat hypotéku. Ušetřil mi spoustu času a hlavně peněz.

Jiří C. | Refinancování

Perfektní a profesionální přístup, skvělá komunikace a pomoc. Můžu jen doporučit, vše zařídili a pomohli mi vybavit hypotéku.

Simona K. | Koupě bydlení

Naprosto bezchybné a vysoce profesionální služby s lidským přístupem, pochopením. Nemohl jsem si vybrat lepšího partnera pro vyřízení naší hypotéky.

Martin H. | Koupě bydlení

Dobrá práce od lidí,kteří ví o čem mluví.

Miroslav S. | Refinancování

Paní Monika Cahová je bezkonkurenčně nejlepší člověk, se kterým jsem kdy řešil finance. Děkuji!

David K. | Koupě bydlení

Vstřícný, milý, ochotný.

Anna J. | Koupě bydlení

Vyřízeno vše příjemně z domova, ale i tak bylo potřeba mnoho úkonů. Podle mne zbytečně složité. Ale váš specialista zdar vše vysvetlil a vedl mne krok za krokem. Takže ve výsledku dobré.

Hana Š. | Koupě bydlení

Všechno perfektní, děkuji paní Vladíkové za pomoc a podporu.

Jitka H. | Refinancování

I když jsme nakonec hypotéku nesjednali, protože jsem poptávala porovnání s mým již schváleným úvěrem (nakonec se opravdu ukázal výhodnější), potěšilo mě profesionální chování Vašeho specialisty, spolu s detailními znalostmi aktuálních podmínek bank. Ráda se na Vás v budoucnu obrátím znovu.

Barbora Č. | Koupě bydlení

Martin Duša byl naprosto perfektní. Jsem obrovský fanda fintechů a tenhle má určitě budoucnost. Refinancování hypotéky bylo díky Hyponamíru násobně jednodušší.

Lubomír F. | Refinancování

Hypo na míru nám velmi pomohlo získat dobrou hypotéku ve velmi krátkém čase. Vše nám bylo pečlivě vysvětleno a nikdy jsme neměli pocit, že bychom v něčem tápali. Díky Hypo na míru nebyl proces stresují a náročný a toho si velmi ceníme!

Aneta A. | Koupě bydlení

Hypotéku budete patrně splácet více než dvě desetiletí. Proto se při jejím výběru vyplatí sledovat nejen aktuální výši úrokové sazby a poplatků, ale také recenze na hypotéku a samotnou banku. Pokud využijete služeb nezávislého hypotečního zprostředkovatele, zajímejte se o reference.

Reálné zkušenosti s hypotečním úvěrem jsou k nezaplacení. Napoví vám například, jak banka dokáže pomoci v nepříznivé životní situaci nebo jak je ochotna jednat o výši úrokové sazby na další fixační období.  

Jak na hypotéku

Hypotéka je standardní bankovní produkt a nabízí ji až na pár výjimek všechny tuzemské banky. Jak si mezi nimi vybrat? Jestliže se nehodláte spolehnout pouze na nabídku od vaší hlavní banky, kde využíváte běžný účet a případně další finanční produkty, oslovte některého z nezávislých hypotečních zprostředkovatelů. Ti nejlepší dokážou porovnat aktuální nabídky většiny tuzemských bank a vyjednat nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. 

Jak vybrat spolehlivého hypotečního zprostředkovatele

Výběr i vlastní proces sjednání hypotéky je oproti ostatním finančním produktům náročnější. Od hypotečního specialisty lidé očekávají, že jim nejen rychle srovná dostupné nabídky hypotečních úvěrů a poradí s výběrem, ale rovněž je spolehlivě provede celým procesem sjednání hypotéky od podání žádosti až po načerpání schváleného úvěru. Kvalitního hypotečního specialisty lidé rádi doporučují ostatním. Proto sledujte veřejné reference. Zkušenosti s hyponamíru si můžete přečíst na této stránce.  

Zkušenosti s hypotékou

Na internetu si lidé rádi podělí i o konkrétní zkušenosti s hypotékou. V různých online diskuzích se například dozvíte, kolik času zabere vyřízení hypotéky, jak jednotlivé banky postupují v případě prodlení se splátkou nebo s jakými poplatky je třeba počítat při refinancování hypotéky. Naleznete zde i užitečné tipy, jak získat co nejnižší úrokovou sazbu.