Hypotéka - zkušenosti

Zkušený hypoteční specialista vám při vyřizování úvěru na bydlení ušetří spoustu času a peněz.

Hroch
Úrok od
5,69 %

Vždy se vše řešilo ke spokojenosti klienta. Super práce pane Křivánek

Miroslav K. | Refinancování

výborný          

Robert D. | Rekonstrukce

Skvělé, rychlé a smysluplné jednání. Žádné zbytečné a přemrštěné požadavky na podklady.

Lukáš F. | Refinancování

Udělali jste pro mne a za mne spoustu činností, na které sám nemám duševní sílu. Za to moc děkuji - rychlé a efektivní!

Václav J. |

Hypo na Míru je rychle a spolehlivé .Doporucuji .

Ivan D. | Koupě bydlení

Všechno bylo ok děkujeme

Petr T. | Koupě bydlení

Určitě můžu doporučit.

Zuzana Ch. | Rekonstrukce

Paní Barbora Kolouchová byla vždy velice příjemná, mé dotazy řešila okamžitě a vždy věděla odpověď, pokud jsme se domluvily na nějakém hovoru, vždy dodržela termín, za mě spolehlivá a důvěřihodná osoba 🙂 Hypo na míru jsem našla na internetu náhodou, bez předchozího doporučení a jsem velice spokojena s komunikací, odborností paní Barbory Kolouchové. Tuto firmu můžu každému doporučit ke sjednání půjčky 🙂

Ivana N. | Refinancování

je to muž na svém místě,komunikuje,vysvětlí a ikdyž jsme se nedovolali tak přes SMS žádný problém,doporučuji! když jsem se začal zajímat o hypotéku a vyhledával různé společnosti,padli jste mě do oka a pak už to jelo...

Pavel Č. | Koupě bydlení

S paní Eliškou Lukšovou jsem byl nadmíru spokojený. Službu jsem vyzkoušel a byl jsem nadmíru spokojený. Doporučuji dalším zájemcům o hypotéku.

Martin P. | Výstavba

Pohotová služba bez přesvědčovacích schopnosti vůči bance.

Josef P. | Koupě bydlení

Paní Hegrová je naprosto spolehlivá a zařídila vše od A do Z. Moc děkuji! Portál HYPOnaMírů mi obrovsky usnadnil koupi nemovitosti svým porfesionálním přístupem a rychlostí. Všechny informace jsou zcela srozumitelné a komunikace s hypotečním specialistou na jedničku. Ještě jednou velký dík!

Lukáš M. | Refinancování

Neznám jiného specialistu, který by řešil a pomáhal nám s hypotékou i o víkendech:) Tato služba nám ušetřila nemalé peníze a navíc jsme byli schopni si dovolit refinancovat hypotéku během výstavby a to 2 měsíce před dokončením rodinného domu. Možná pro jiné adrenalinový zážitek, pro nás díky hyponamiru.cz běh bez překážek.

Petr B. | Refinancování

Velmi vřelá komunikace, maximální snaha vysvětlit vše nejasné. Snadná obsluha online portálu, kam se nahrávají a stahují veškeré dokumenty. Refinancování bylo díky hyponamíru velmi snadné. Doporučuji!

Tomáš N. | Refinancování

Slecna Monika Cahova je profesional ve svem oboru a jsem strasne rad, ze jsem mohl resit refinancovani hypoteky prave s ni. Ochota, profesionalita, vstricnost a lidsky pristup - to jsou slova ktera se perfektne hodi ke slecne Cahove! Hyponamiru mi doporucila kamaradka, ktera dela v bankovnictvi a muzu uprimne rict, ze jsem ji jiz nekolikrat podekoval za doporuceni. Troufam si tvrdit, ze aktualne nikdo na ceskem trhu nenabizi tak efektivni a profesionalni sluzby jako prave Hyponamiru. Temer vse jsem vyresil z pohodli domova, muj bankovni specialista (slecna Monika Cahova) vse pohlidal a nemusel jsem se bat, ze na neco zapomenu. Pro vsehny lajky, kteri se stoprocentne nevyznaji v hypotekach muzu Hyponamiru jen doporucit!

Adam P. | Refinancování

Hypotéku budete patrně splácet více než dvě desetiletí. Proto se při jejím výběru vyplatí sledovat nejen aktuální výši úrokové sazby a poplatků, ale také recenze na hypotéku a samotnou banku. Pokud využijete služeb nezávislého hypotečního zprostředkovatele, zajímejte se o reference.

Reálné zkušenosti s hypotečním úvěrem jsou k nezaplacení. Napoví vám například, jak banka dokáže pomoci v nepříznivé životní situaci nebo jak je ochotna jednat o výši úrokové sazby na další fixační období.  

Jak na hypotéku

Hypotéka je standardní bankovní produkt a nabízí ji až na pár výjimek všechny tuzemské banky. Jak si mezi nimi vybrat? Jestliže se nehodláte spolehnout pouze na nabídku od vaší hlavní banky, kde využíváte běžný účet a případně další finanční produkty, oslovte některého z nezávislých hypotečních zprostředkovatelů. Ti nejlepší dokážou porovnat aktuální nabídky většiny tuzemských bank a vyjednat nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. 

Jak vybrat spolehlivého hypotečního zprostředkovatele

Výběr i vlastní proces sjednání hypotéky je oproti ostatním finančním produktům náročnější. Od hypotečního specialisty lidé očekávají, že jim nejen rychle srovná dostupné nabídky hypotečních úvěrů a poradí s výběrem, ale rovněž je spolehlivě provede celým procesem sjednání hypotéky od podání žádosti až po načerpání schváleného úvěru. Kvalitního hypotečního specialisty lidé rádi doporučují ostatním. Proto sledujte veřejné reference. Zkušenosti s hyponamíru si můžete přečíst na této stránce.  

Zkušenosti s hypotékou

Na internetu si lidé rádi podělí i o konkrétní zkušenosti s hypotékou. V různých online diskuzích se například dozvíte, kolik času zabere vyřízení hypotéky, jak jednotlivé banky postupují v případě prodlení se splátkou nebo s jakými poplatky je třeba počítat při refinancování hypotéky. Naleznete zde i užitečné tipy, jak získat co nejnižší úrokovou sazbu.