Hypotéka - zkušenosti

Zkušený hypoteční specialista vám při vyřizování úvěru na bydlení ušetří spoustu času a peněz.

Hroch
Úrok od
5,49 %

S bankéřem se mi spolupracovalo dobře a dokázal mi u banky vyjednat skvělou nabídku, bohužel se úvěr nepodařilo realizovat. Pan Křivánek je velmi příjemný a schopný makléř 🙂

Vojtěch K. | Koupě bydlení

Hypo na míru nám velmi pomohlo získat dobrou hypotéku ve velmi krátkém čase. Vše nám bylo pečlivě vysvětleno a nikdy jsme neměli pocit, že bychom v něčem tápali. Díky Hypo na míru nebyl proces stresují a náročný a toho si velmi ceníme!

Aneta A. | Koupě bydlení

Aktivně pomáhají a hledají nejlepší řešení. I přes komunikaci po telefonu a internetu poznali co potřebuji a co mi bude nejvíce vyhovovat.

Lenka D. | Výstavba

absolutní špička, rozhodně doporučuji          

Lenka H. | Americká

Rychlý, vstřícný a zároveň flexibilní přístup ve smyslu "vše pro klienta"

Lukáš M. | Výstavba

Jsem spokojena jen nebyla možnost momentálně služby využít z osobních důvodů.

Monika Č. | Refinancování

Byly mi poskytnuty informace dostatečné k posouzení vhodnosti úvěru, vysvětleny možnosti. To, že jsem nakonec nevyužil nabídku byla pouze shoda okolností.

Vladimír A. | Koupě bydlení

Hypo na míru jsem si vybrala náhodou, na základě bannerů na netu. Líbilo se mi, že umí rychlé vyřízení a vše online. P. Křivánek se mi věnoval celou dobu velmi nadstandardně, i přes to, že jsem velmi komplikovaný a nestandardní případ, jsme přece jen nalezli a realizovali řešení, díky němuž se mi podařilo koupit nový byt, jaký jsem si představovala a také refinancovat starý úvěr z dřívějška. Navíc mi skvělá pí Vladíková pomohla i s čerpáním a věcmi po získání úvěru, což bych sama také určitě neuměla vyřešit. Hypo na míru 100 % doporučuji!

Veronika D. | Koupě bydlení

Hyponamíru jednoznačně doporučuji a oceňuji obrovskou míru profesionality na jejich straně, hlavně u pana Ing.Procházky, se kterým jsem komunikoval nejčastěji.

Milan Č. | Americká

Se službou jsem spokojen, kdyby bance všechno netrvalo tak dlouho a poradce nesliboval standardní termíny, které se tak neblížily realitě, neměl bych výhrad vůbec.

Marek M. |

Provedl jsem "široké výběrové řízení" na hypo a v rámci šesti nabídek jste nepřekonali tu nejlepší. Ve finále jsem řešil u své banky, kde už jednu hypotéku mám. Z toho předpokládám pramenila i nejvýhodnější nabídka pro stávajícího klienta.

Martin B. | Refinancování

Vždy odpověděla na všechny dotazy. Přehledné hypo bankovnictví. Vše proběhlo rychle a k mě spokojenosti.

Michael F. | Koupě bydlení

Specialisté,kteří světu hypoték a financí určitě rozumí a nikoho nikam netlačí- mé představy se naplnily, i když to tentokrát nevyšlo.

Marek S. | Koupě bydlení

Překvapilo mě milé a vstřícné jednání í když již bylo zřejmé že využijí nabídku ž jiného zdroje byl poradce velmi ochotný vysvětlit a porovnat nabídky.

Petr P. | Koupě bydlení

Výborné jednání a rychlé nabídky hypoték, vřele doporučuji p. Procházku!!!

Roman S. | Refinancování

Hypotéku budete patrně splácet více než dvě desetiletí. Proto se při jejím výběru vyplatí sledovat nejen aktuální výši úrokové sazby a poplatků, ale také recenze na hypotéku a samotnou banku. Pokud využijete služeb nezávislého hypotečního zprostředkovatele, zajímejte se o reference.

Reálné zkušenosti s hypotečním úvěrem jsou k nezaplacení. Napoví vám například, jak banka dokáže pomoci v nepříznivé životní situaci nebo jak je ochotna jednat o výši úrokové sazby na další fixační období.  

Jak na hypotéku

Hypotéka je standardní bankovní produkt a nabízí ji až na pár výjimek všechny tuzemské banky. Jak si mezi nimi vybrat? Jestliže se nehodláte spolehnout pouze na nabídku od vaší hlavní banky, kde využíváte běžný účet a případně další finanční produkty, oslovte některého z nezávislých hypotečních zprostředkovatelů. Ti nejlepší dokážou porovnat aktuální nabídky většiny tuzemských bank a vyjednat nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. 

Jak vybrat spolehlivého hypotečního zprostředkovatele

Výběr i vlastní proces sjednání hypotéky je oproti ostatním finančním produktům náročnější. Od hypotečního specialisty lidé očekávají, že jim nejen rychle srovná dostupné nabídky hypotečních úvěrů a poradí s výběrem, ale rovněž je spolehlivě provede celým procesem sjednání hypotéky od podání žádosti až po načerpání schváleného úvěru. Kvalitního hypotečního specialisty lidé rádi doporučují ostatním. Proto sledujte veřejné reference. Zkušenosti s hyponamíru si můžete přečíst na této stránce.  

Zkušenosti s hypotékou

Na internetu si lidé rádi podělí i o konkrétní zkušenosti s hypotékou. V různých online diskuzích se například dozvíte, kolik času zabere vyřízení hypotéky, jak jednotlivé banky postupují v případě prodlení se splátkou nebo s jakými poplatky je třeba počítat při refinancování hypotéky. Naleznete zde i užitečné tipy, jak získat co nejnižší úrokovou sazbu.