Hypotéka - zkušenosti

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Celý proces vyřízení hypotéky proběhl velmi rychle a bezproblémově, veškerá komunikace probíhala elektronicky nebo po telefonu. Museli jsme osobně podniknout jen jedinou návštěva, a to banky při podpisu úvěrové a zástavní smlouvy. Za nás tedy jednička podtržená!

Petr L. | Koupě bydlení

Rychlost, profesionalita, vstřícnost, aktivní péče o klienta, hledání řešení – variabilita, široká denní doba pro možnost konzultací.

Zdeněk B. | Koupě bydlení

Hyponamíru mi doporučil kolega v práci a jsem s jejich službami velice spokojen. Vše se řešilo pohodlně online nebo po telefonu a pak stačilo zajít do banky podepsat smlouvy. Především velké díky paní Žáčkové za vynikající lidský přístup. Vše srozumitelně vysvětlila a poradila, co bylo potřeba. Dále děkuji p. Marešovi, se kterým jsem řešil životní pojištění a pojištění domácnosti. S Hyponamíru ušetříte nejen čas při vyřizování hypotéky, ale i peníze, protože na takový úrok bych se při samotném vyřizování hypotéky nedostal.

Roman H. | Koupě bydlení

Spolupráce s paní Kolouchovou byla skvělá. Aktivně mě kontaktovala, hlídala veškeré důležité momenty procesu a hlavně vše podrobně vysvětlila. Po celou dobu jsem měl dostatek informací pro orientaci v řešení. Moderní, rychlá, elektronická služba, kterou mohu doporučit všem zájemcům o hypotéku. Zajištění dobrých podmínek úvěru, skvělé poradenství. Hlavně velká úspora času, kdy lze většinu věcí vyřešit elektronicky bez nutných osobních schůzek na pobočkách. Dekuji.

Jan M. | Koupě bydlení

Výborná spolupráce. Velmi rychlé jednáni a spolehlivé. Děkuji.

Martina K. | Koupě bydlení

Servis na výborné úrovni.

Jiří T. | Koupě bydlení

Především díky rychlosti a zkušenosti paní Kolouchové, jsme pořídily dům. Veškerá komunikace byla skvělá. Přehledný systém s odborníky, alespoň z naší výborné zkušenosti s paní Kolouchovou.

Petr P. | Koupě bydlení

Počáteční nedůvěra ihned přerostla v nadšení. Měla jsem dost komplikovanou hypotéku vzhledem k dvěma zástavním právům na bytu. Paní Daňková je neskutečná profesionálka se srdcem na dlani. Ušetřila mne dohadům s real.makléřem i bankou. Dokonalá služba. Díky i panu Křivánkovi. Všem vřele doporučuji.

Natálie K. | Koupě bydlení

S paní Žáčkovou byla výborná spolupráce po celou dobu řešení a čerpání samotné hypotéky. Stejně tak s panem Plačkem i Polákem. Všem moc děkuji.

Aneta H. | Koupě bydlení

Hypotéku budete patrně splácet více než dvě desetiletí. Proto se při jejím výběru vyplatí sledovat nejen aktuální výši úrokové sazby a poplatků, ale také recenze na hypotéku a samotnou banku. Pokud využijete služeb nezávislého hypotečního zprostředkovatele, zajímejte se o reference.

Reálné zkušenosti s hypotečním úvěrem jsou k nezaplacení. Napoví vám například, jak banka dokáže pomoci v nepříznivé životní situaci nebo jak je ochotna jednat o výši úrokové sazby na další fixační období.  

Jak na hypotéku

Hypotéka je standardní bankovní produkt a nabízí ji až na pár výjimek všechny tuzemské banky. Jak si mezi nimi vybrat? Jestliže se nehodláte spolehnout pouze na nabídku od vaší hlavní banky, kde využíváte běžný účet a případně další finanční produkty, oslovte některého z nezávislých hypotečních zprostředkovatelů. Ti nejlepší dokážou porovnat aktuální nabídky většiny tuzemských bank a vyjednat nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. 

Jak vybrat spolehlivého hypotečního zprostředkovatele

Výběr i vlastní proces sjednání hypotéky je oproti ostatním finančním produktům náročnější. Od hypotečního specialisty lidé očekávají, že jim nejen rychle srovná dostupné nabídky hypotečních úvěrů a poradí s výběrem, ale rovněž je spolehlivě provede celým procesem sjednání hypotéky od podání žádosti až po načerpání schváleného úvěru. Kvalitního hypotečního specialisty lidé rádi doporučují ostatním. Proto sledujte veřejné reference. Zkušenosti s hyponamíru si můžete přečíst na této stránce.  

Zkušenosti s hypotékou

Na internetu si lidé rádi podělí i o konkrétní zkušenosti s hypotékou. V různých online diskuzích se například dozvíte, kolik času zabere vyřízení hypotéky, jak jednotlivé banky postupují v případě prodlení se splátkou nebo s jakými poplatky je třeba počítat při refinancování hypotéky. Naleznete zde i užitečné tipy, jak získat co nejnižší úrokovou sazbu.

Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.