hypotéka - zkušenosti

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.

Hroch
Úrok od
5,59 %

Čeho si na Monice Cahové cením nejvíc, kromě toho, že je odborník, vstřícná, rychlá, milá, energická, vždy dobře naladěná a ochotná je to, že plní sliby. Vždycky zajistila a ověřila to, co slíbila, když řekla, že zavolá vždycky to udělala :). Ze spolupráce s ní mám ty nejlepší zkušenosti a super pocit, vždycky nás vyslechla, dobře poradila. Myslím si, že jsme byli docela "složitý případ" a ona našla řešení i pro nás. Původně jsem chtěla řešit hypotéku se známou, ale hned první hovor s Monikou mě přesvědčil, že ona je člověk na svém místě. Ona je vlastně ten hlavní důvod, proč jsem si sjednala hypotéku u Vás. A tímto jí moc děkuji. A těším se, až se potkáme třeba u refinancování 🙂 Děkujeme Moniko! Katka a Srstka :)))) * hyponamiru.cz = Monika Cahová = super servis → ochota a kvalita!!! * nevěřila jsem, že se dá vyřídit hypotéka z pohodlí domova → šlo to úplně v pohodě → je to SUPER a pohodlné (zvlášť v době COVIDu) * sjednání úvěru zdarma * odhad nemovitosti zdarma * výhodné % * po podpisu smlouvy jsem ještě obdržela 4 000 Kč na přepis na katastru, tak to je pecka 🙂 Děkuji za pomoc, zvláště pak Monice C.!

Kateřina G. | Refinancování,Výstavba

Skvělá komunikace, odbornost a rychlost. Tím bych shrnul mojí zkušenost s Hyponamíru. Poděkování zaslouží nejenom Martin Duša, který byl skvělým průvodcem za schválením hypotéky. Pěkný přehledný portál vše jen usnadňuje. Všem bych tuto službu doporučil.

Lukáš M. | Koupě bydlení

Paní Cahová byla velmi šikovná, profesionální v projevu, komunikativní i efektivní. Po využití služeb hyponamiru jsem je doporučil svým známým, kteří řeší refinancování hypotéky, a to v reálném světě.

Petr M. | Refinancování

On-line prostředí, bez nutnosti návštěvy pobočky. Dokumenty nahrajete do intuitivního příjemného prostředí. Jednoduché ovládání. Profesionální přístup přidělené specialistky. Co jsme domluvili, to platilo.

Marek Š. | Výstavba

Super přístup. S operátorem jsem komunikoval na výbornou, žádný nafintěný frajírek... Víc takových operátorů za telefony a byl by každý hovor lepší.

Jaroslav K. | Výstavba

Tak tahle si já představuji špičkového konzultanta. Hledá řešení a snadnou cestu pro zákazníka, nikoliv pro sebe. To je vlastnost, kterou si spoustu pracovníků stále neosvojilo. Beru si asi už sedmou hypotéku. Doteď jsem si to zařizoval všechno sám. Dal jsem na doporučení a jsem přesvědčen, že se to vyplatilo. Zaplatím na úrocích a poplatcích u banky méně, než kdybych vyjednával jako jednotlivec. Služba HypoNaMíru je pro mne zdarma a přitom v opravdu vysoké kvalitě. Možná jsem měl štěstí na poradce, ale moje vnímání je velmi pozitivní. Je vidět zkušenost, znalost a zvládnutí procesů. Upřímně děkuji za pomoc a vyhovění termínům. Podepsat úvěrovou smlouvu 30/12/2021 za úrokovou sazbu za 2,39% je skutečně velmi dobré, když oficiální roční míra inflace za listopad 2021 uvedená ČSU je 3,5% a realita je ještě horší. Navíc od 23.12.2021 je repo sazba ČNB 3,75 % p.a.

Karel S. | Koupě bydlení

Hyponamíru je společnost, ve které se její zaměstnanci snaží pomoci zákazníkům s výběrem vhodné hypotéky. Kdybych se v budoucnu rozhodl hypotéku řešit znovu, určitě bych do užšího výběru opět zařadil také hyponamiru.

Václav H. | Koupě bydlení

Skvělé! Mohu vřele doporučit. Celý proces žádosti resp. výběru hypotéky je velmi jednoduchý. Stará se o vás hypoteční specialista. V mém případě pan Lukáš Žulevič. Byl jsem naprosto nadšený z jeho komunikace a doporučení. Dokázal mi odpovědět na všechny dotazy. Dokonce i na otázky, na které se jinde zdráhají odpovídat. Děkuji spol. Hyponamíru a zejména panu Žulevičovi, který mi pomohl refinancovat hypotéku. Ušetřil mi spoustu času a hlavně peněz.

Jiří C. | Refinancování

Vazte si ho! Je to profík!!! Dává do toho vše. To nejlepší na trhu, ověřeno osobní zkušeností.

Václav F. | Refinancování

Vse bylo srozumitelné a dostačující a ráda se k vám pokud budu potřebovat vratim

Lenka S. | Americká

Rychlost a nabídka mne mile překvapila. Vše na jednom místě. Se vším poradí a vysvětlí. Určitě všem doporučuji.

Pavel S. | Refinancování

Paní Jana Žáčková na mě udělala dojem. Naprosto profesionální přístup a bleskově rychlá komunikace, s takovým klientským přístupem jsem se ve finančních službách ještě nesetkal. Děkuji a určitě rád doporučím dále. Výborná služba, hned první nabídka parametrů hypotéky stejná nebo lepší než u konkurence, vše jasné a přehledné v průběhu celého procesu. K tomu navíc vynikající přístup hypoteční specialistky Jany Žáčkové. Určitě můžu doporučit.

Radek J. | Koupě bydlení

I když jsem potřeboval pouze informaci, přesto všechno proběhlo nenadále rychle a srozumitelně a nabídka velmi zajímavá... Děkuji

Dagmar V. | Výstavba

Hypo na míru jsem si vybrala náhodou, na základě bannerů na netu. Líbilo se mi, že umí rychlé vyřízení a vše online. P. Křivánek se mi věnoval celou dobu velmi nadstandardně, i přes to, že jsem velmi komplikovaný a nestandardní případ, jsme přece jen nalezli a realizovali řešení, díky němuž se mi podařilo koupit nový byt, jaký jsem si představovala a také refinancovat starý úvěr z dřívějška. Navíc mi skvělá pí Vladíková pomohla i s čerpáním a věcmi po získání úvěru, což bych sama také určitě neuměla vyřešit. Hypo na míru 100 % doporučuji!

Veronika D. | Koupě bydlení

Velmi dobrá spolupráce a součinnost při komunikaci s hypoteční bankou.

Sára V. | Americká

Textový editor pro libovolný obsah