Hypotéka - zkušenosti

Zkušený hypoteční specialista vám při vyřizování úvěru na bydlení ušetří spoustu času a peněz.

Hroch
Úrok od
5,29 %

Profesionál, který vždy ochotně pomohl.

Jan P. | Výstavba

Čeho si na Monice Cahové cením nejvíc, kromě toho, že je odborník, vstřícná, rychlá, milá, energická, vždy dobře naladěná a ochotná je to, že plní sliby. Vždycky zajistila a ověřila to, co slíbila, když řekla, že zavolá vždycky to udělala :). Ze spolupráce s ní mám ty nejlepší zkušenosti a super pocit, vždycky nás vyslechla, dobře poradila. Myslím si, že jsme byli docela "složitý případ" a ona našla řešení i pro nás. Původně jsem chtěla řešit hypotéku se známou, ale hned první hovor s Monikou mě přesvědčil, že ona je člověk na svém místě. Ona je vlastně ten hlavní důvod, proč jsem si sjednala hypotéku u Vás. A tímto jí moc děkuji. A těším se, až se potkáme třeba u refinancování 🙂 Děkujeme Moniko! Katka a Srstka :)))) * hyponamiru.cz = Monika Cahová = super servis → ochota a kvalita!!! * nevěřila jsem, že se dá vyřídit hypotéka z pohodlí domova → šlo to úplně v pohodě → je to SUPER a pohodlné (zvlášť v době COVIDu) * sjednání úvěru zdarma * odhad nemovitosti zdarma * výhodné % * po podpisu smlouvy jsem ještě obdržela 4 000 Kč na přepis na katastru, tak to je pecka 🙂 Děkuji za pomoc, zvláště pak Monice C.!

Kateřina G. | Refinancování,Výstavba

Společnost Hyponamíru resp. přímo paní Hegrovou jsem kontaktoval na přímé doporučení s odkazem na konkrétní výsledky její práce. To určitě nastavilo vysokou mez důvěry hned od počátku spolupráce, pro mne to bylo určitě důležité. Celkově profesionální přístup, odbornost, systematické vedení k výsledku, přehledná komunikace. Vaši společnost bez obav doporučím.

Marek T. | Refinancování

Jana Žáčková - supr pristup i rady

Dominik V. | Koupě bydlení

Pan Procházka byl rychlý, ochotný, všechno mi vysvětlil, všechno bylo perfektní, moc mu děkuji za pomoc při vyřízení hypotéky.

Jitka H. | Refinancování

Spokojenost - víc není co dodat.

Pavol H. | Americká

Byl jsem velmi spokojen. Vše proběhlo zcela korektně a dle domluvy, nemám žádné výhrady.

Tomáš V. | Výstavba

Ochota, informovanost, dodají více variant řešení.

Michale P. | Refinancování

Ochota, vstřícnost, rychlost a hlavně, žádný stres. Všem doporučuji! S paní Kolouchovou jsem byl nadmíru spokojený!!!! Je to člověk na svém místě, který přesně ví co dělat a dokáže nejen dobře poradit, ale především se nevzdává snu svého klienta a bojuje za jeho sen, až do konce. Zkrátka slovy nelze popsat…. Mnohokrát Vám za vše děkuji paní Kolouchová, nebýt Vás, můj vysněný dům by nebyl. Ochota, vstřícnost, rychlost a hlavně, žádný stres. Všem doporučuji!

Lubomír J. | Koupě bydlení

Příjemné jednání, vstřícnost a já jsem jen poslala dokumenty, co byli třeba a vše ostatní zajistila specialistka. Děkujeme

Veronika P. | Refinancování

Super

Václav B. | Refinancování

Vše proběhlo v naprostém pořádku, tak jak jsme se domluvili. Nemám co vytknout. Hypoteční specialista si poradil se všemi komplikacemi. Rychlost, vstřícnost, ochota a komunikace vše bylo na jedničku.

Lukáš Č. | Refinancování

Rychlá a nejlepší nabídka na Českém trhu bez běhání!

Josef K. | Refinancování

Byl jsem velmi spokojen. Můj poradce mi pomohl se vším, co jsem potřeboval - rychle, spolehlivě a s velkou odborností. Službu Hypo na míru mohu doporučit, sám bych ji zvolil znova.

Marcel K. | Refinancování

Velmi profesionální přístup, velmi empatický, 100% na straně klienta, najde nejvýhodnější řešení, vše dobře vysvětlí. Ale občas nebere telefon a pak nezavolá zpět (možná vliv dovolených...). Někdy nutno připomínat se, aby se to zase někam posunulo..Profesionální, komplexní služby a skvělé vyjednávací schopnosti. Nikdy bychom nebyli schopni sami nebo s běžným hypotečním poradcem vyřídit tak velký úvěr s takovými podmínkami, jako pro nás vyjednal pan Křivánek. Jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli spolupracovat s touto firmou a určitě bych Hyponamíru a pana Křivánka doporučila!

Kristýna H. | Refinancování,Výstavba

Hypotéku budete patrně splácet více než dvě desetiletí. Proto se při jejím výběru vyplatí sledovat nejen aktuální výši úrokové sazby a poplatků, ale také recenze na hypotéku a samotnou banku. Pokud využijete služeb nezávislého hypotečního zprostředkovatele, zajímejte se o reference.

Reálné zkušenosti s hypotečním úvěrem jsou k nezaplacení. Napoví vám například, jak banka dokáže pomoci v nepříznivé životní situaci nebo jak je ochotna jednat o výši úrokové sazby na další fixační období.  

Jak na hypotéku

Hypotéka je standardní bankovní produkt a nabízí ji až na pár výjimek všechny tuzemské banky. Jak si mezi nimi vybrat? Jestliže se nehodláte spolehnout pouze na nabídku od vaší hlavní banky, kde využíváte běžný účet a případně další finanční produkty, oslovte některého z nezávislých hypotečních zprostředkovatelů. Ti nejlepší dokážou porovnat aktuální nabídky většiny tuzemských bank a vyjednat nižší úrokovou sazbu nebo jiné výhody. 

Jak vybrat spolehlivého hypotečního zprostředkovatele

Výběr i vlastní proces sjednání hypotéky je oproti ostatním finančním produktům náročnější. Od hypotečního specialisty lidé očekávají, že jim nejen rychle srovná dostupné nabídky hypotečních úvěrů a poradí s výběrem, ale rovněž je spolehlivě provede celým procesem sjednání hypotéky od podání žádosti až po načerpání schváleného úvěru. Kvalitního hypotečního specialisty lidé rádi doporučují ostatním. Proto sledujte veřejné reference. Zkušenosti s hyponamíru si můžete přečíst na této stránce.  

Zkušenosti s hypotékou

Na internetu si lidé rádi podělí i o konkrétní zkušenosti s hypotékou. V různých online diskuzích se například dozvíte, kolik času zabere vyřízení hypotéky, jak jednotlivé banky postupují v případě prodlení se splátkou nebo s jakými poplatky je třeba počítat při refinancování hypotéky. Naleznete zde i užitečné tipy, jak získat co nejnižší úrokovou sazbu.