HypoNews: Refinancování hypotéky, BankID #Duben2021

Předschválená hypotéka do 24 hodin online z pohodlí domova.
Úrok od
4,89 %

Hyponamíru, specialista na online hypotéky a online refinancování hypoték vám přináší druhý díl HypoNews, vašeho průvodce světem hypoték.

13.04.2021 | Ing. Filip Křivánek | 5 minuty k přečtení

Obsah článku

V tomto díle se dozvíte, proč je právě ✅ refinancování hypoték tolik diskutovaným tématem posledních týdnů, jak se banky chovají v případě refinancování v průběhu fixace. Také se dozvíte, proč je právě teď ideální doba možnost refinancování hypotéky využít.

Dalším tématem, které v současnosti rezonuje českým bankovním světem je ✅ BankID. Dozvíte se, co to vlastně BankID je, pro koho je určené, jaké má výhody pro své uživatele a co nového přinese do procesu schvalování hypotéky.

Posledním tématem tohoto vydání je ✅ bonita, tedy příjmy. Toto téma se týká hlavně OSVČ a podnikatelů, kteří se dozví, jak se na hypotéku z hlediska bonity připravit a jestli je to vůbec možné. Provázet vás opět bude online hypoteční specialista hyponamíru Filip Křivánek.

Témata

Ing. Filip Křivánek
Hypoteční specialista
Filip Křivánek je zkušený hypoteční specialista, který staví spokojenost klienta vždy na první místo. Jeho specializace je vymýšlení složitějších úvěrových případů.
Online sjednání hypotéky
Podpora online hypotečního specialisty
Zvýhodněné podmínky
Přehledné hypoteční bankovnictví

Napsali o nás

Hodnocení: 4.9 | 447 recenzí

Nepřehlédněte

Odhalujeme skryté poplatky a upozorňujeme na ně.