734 688 388

Hypotéka je specifický úvěr. Každý z nás má jiné požadavky a potřeby, tudíž existuje několik typů hypoték. Jedna od druhé se liší a každá je vhodná na něco jiného. Nemusíte mít však žádné obavy, od toho tu jsou naši hypoteční pradci. Pomohou Vám se zorientovat v množství nabídek a jednotlivých typech hypoték, abyste zvolili právě tu, která je pro Vás nejzajímavější.

Hypotéka na nájem

Nemovitosti jsou stále jednou z nejlepších investic. A to ať už kupujete byt nebo dům pro vlastní užívání, nebo nemovitost za účelem pronajímání.

V případě nákupu nebo výstavby nemovitosti, kterou budete využívat k pronájmu, je výhodou, že při schvalování bude banka zohledňovat i budoucí zisky z tohoto pronájmu. Od toho se pak odvíjí výše částky úvěru a splátek. Tento typ hypotéky můžete využít jak na koupi nemovitosti, výstavbu, rekonstrukci, tak i na vypořádání spoluvlastnických podílů. S námi najdete výhodnou nabídku, stačí použít hypoteční kalkulačku a máte jasno.

Víte že

 • Hypotéku můžete splácet v rozmezí 20 až 40 let. Splátky si tak rozložíte podle Vašich příjmů a potřeb bez zatížení rodinného rozpočtu.
 • Schopnost splácet lze pojistit. Hypotéka je dlouhodobý úvěr a v životě můžou nastat různé nepředvídatelné situace. S pojištěním nemusíte mít obavy z případného výpadku příjmů.
 • Hypotékou můžete financovat i koupi družstevního bytu. V takovém případě ručíte jakoukoli jinou nemovitostí v osobním vlastnictví.
 • Vaši stávající hypotéku na byt můžete refinancovat. Stačí si vybrat úvěr, který Vám bude vyhovovat lépe a nová banka Váš starý úvěr vyplatí. Vy tak bude moci splácet výhodněji.

Jak získám hypotéku

Vyzkoušejte hypoteční kalkulačku. Zdarma a v pohodlí domova si projděte přehled nabídek napříč trhem a vyberte tu pravou hypotéku pro vás. Kontaktujte naše hypoteční poradce. Rádi vám se vším pomohou.

Proč do toho jít s námi

Kromě snadného přehledu o nabídkách hypoték na trhu a jejich seřazení podle výhodnosti právě pro Vás, získáte s námi další výhody.

 • Zajistíme odhad u nových nemovitostí zdarma a to na počkání.
 • Jsme schopni sami získat výpis z katastru nemovitostí včetně kopie katastrální mapy.
 • Nezahltíme Vás zbytečnou byrokracií a šetříme Váš čas, jelikož víme, že čas jsou peníze.
Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
 • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
 • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
 • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
 • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.