734 688 388

Vybírám hypotéku

Financovat vlastní bydlení pomocí hypotéky nemusí být takový oříšek, jak se na první pohled může zdát. Základem spokojenosti je výběr takové banky, která Vám bude schopna vytvořit nabídku na míru.

Jaké musím splňovat podmínky?

Schopnost splácet banka ověřuje z bankovních registrů a porovnáním Vašich příjmů a výdajů. Banka tak dostane reálný obraz o Vašich možnostech, a na jeho základě Vám nabídne úvěr. O výši částky, kterou Vám banka poskytne, také rozhodují Vaše dosavadní závazky a schopnost je splácet.

Kolik si můžu půjčit a jak dlouho budu splácet?

Hypotéka je specifický úvěr, který Vám umožní nastavit splátky přesně podle Vašich potřeb. Měsíční splátka se odvíjí od doby splatnosti a výše úrokové sazby, která se liší podle fixačního období. Hypotéka je úvěr se splatností v dlouhodobém horizontu, a čím delší je doba splácení, tím nižší je měsíční splátka. Běžná doba splácení hypotéky je mezi 20 až 30 lety. Vaše podmínky splácení můžete snadno zjistit pomocí naší kalkulačky, která Vám nabídne i porovnání bank.

Banka jako ideální partner

Abyste s úvěrem nenarazili, je dobré mít kvalitní informace o konkrétních podmínkách banky. Vzhledem k povaze hypotečního úvěru a délky splácení to platí dvojnásob. Aby se z banky stal partner, který Vám cestu za vlastním bydlením usnadní, najdeme s Vámi optimální nabídku a podmínky s Vámi do detailu projdeme.

Nebojte se vyžadovat flexibilitu a pohodlí

Kromě výše úvěru, délky splácení a čerpání je dobré také zohlednit samotné vyřízení. Pokud máte obavy, abyste se ve neztratili v množství dokladů, které je nutné bance předložit, je nejlepší využít služeb hypotečního poradce. Ten Vám se vším pomůže.

Individualita jako cesta ke spokojenosti

Nabídek hypotečních úvěrů je celá řada. Pokud Vám přesto žádná nevyhovuje, nebojte se nás oslovit s konkrétním návrhem, školený poradce Vám individuální úvěr navrhne na míru. Pro představu o výši a splátkách můžete použít naši kalkulačku.

Pokud Vás odrazuje dlouhé čekání v bance, využijte služeb našich hypotečních poradců. Nejsnadnější cestou k nabídce, která Vám sedne, naše kalkulačka.

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.