734 688 388

Refinancuji hypotéku

Pokud už hypotéku máte, ale nejste s ní spokojeni, nezoufejte. Máme pro Vás možnost refinancování. Získejte lepší podmínky splácení už dnes!

Chci změnu

Nevyhovuje Vám stávající hypotéka? Využijte naši hypoteční kalkulačku a spočítejte si, kolik můžete ušetřit. V okamžiku tak získáte přehled o nabídkách napříč vícero bankami a snadno si vyberete tu pro Vás nejzajímavější. S refinancováním Vám pomůžeme. Věřte, že nikdy to nebylo snadnější.

Jak refinancovat?

Jak refinancování funguje? Nová banka Vám pomůže splatit Vaši stávající hypotéku. Vy pak této bance splácíte hypotéku s nově nastavenými podmínkami. Nemusíte se bát administrativních úskalí, banka mnohé formality vyřídí za Vás. Výhodnější splátky snadno vypočítáte na naší kalkulačce. Veškeré dotazy Vám také zodpoví hypoteční poradce.

Přehled o splácení

Máte rádi věci pod kontrolou? My také. Samozřejmostí je výpis z hypotečního úvěru. Každý měsíc tak získáte souhrnný přehled o stavu své hypotéky. Nad svou investicí tak máte stále přehled.

Splácejte a využívejte výhod

Splácení hypotéky Vám může přinést i výhody. Využijte možnosti ušetřit na daních díky potvrzení o zaplacených úrocích. Toto potvrzení jednoduše přiložíte ke svému daňovému přiznání. Veškeré informace Vám poskytne hypoteční poradce.

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,14%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.