Budujeme tým pojištění!

Budujeme tým pojištění! | Full time | Brno

Jmenuji se Miroslav Čejka, Online pojišťovací specialista v hyponamíru a hledám nové kolegy do týmu… ⬇️ ⬇️⬇️

Vize

Sjednáváme hypotéky online a děláme vše proto, abychom lidem zjednodušili, zpříjemnili a zrychlili proces vyřizování hypotéky. Naše služba díky zapojení moderních technologií dokáže rychle porovnat parametry jednotlivých hypoték na trhu, najít nejlepší nabídky a nastavit pro klienta dlouhodobě výhodné podmínky. S námi si lidé vyřídí hypotéku během jednoho dne online z pohodlí domova.

POZICE, KTERÉ OBSAZUJEME

Začali jsme s hypotékami, ale zjistili jsme, že k dokonalosti našeho procesu sjednání hypoték nám chybí možnost pojištění, jak majetkového tak životního. Proto budujeme kompletně celý tým pojištění. Máš tedy jedinečnou příležitost se podílet na zajímavém projektu a budovat s námi nový tým, jehož součástí můžeš být. Záleží jen na tobě, v čem se budeš chtít realizovat.

Online pojišťovací specialista

Základem dobrého týmu je specialista na pojištění, který se nebojí pro své klienty udělat vše co je v jeho silách, aby našel co nejlepší řešení přímo na míru klientovi.

Tato pozice je čistě obchodní. S klienty budeš v každodenním kontaktu. Nesmíš se tedy bát překážek, které tě na cestě za spokojeností klienta čekají. Žádná překážka totiž není nepřekonatelná, když máš po ruce zkušeného leadera.

Co bys měl/a splňovat?

➡️ Pokud ho nemáš, tak je potřeba si vyřídit ještě před začátkem spolupráce licenci vázaného zástupce ČNB na uzavírání pojistných produktů (úspěšně absolvovat zkoušku podle zákona o spotřebitelském úvěru kategorie IV – kombi)
➡️ 1 rok zkušeností v oboru pojištění
➡️ středoškolské vzdělání ukončené maturitou
➡️ čistý trestní rejstřík, obchodního ducha a ochotu učit se

Administrativní podpora

Aby mohl tým specialistů na pojištění kvalitně fungovat, potřebuje k sobě pomocnou ruku, druhý pár očí, parťáka nebo parťačku, co pomůže, když je potřeba.

Na této pozici je třeba zajistit administrativní background k pojištění, to znamená, že se zapojíš do procesu tvorby nabídek, budeš komunikovat s pojišťovnami a klienty a hlídat např. dodání dokumentů od klientů, proplacenost smluv a další.

Co bys měl/a splňovat?

➡️ Dobrá komunikace, budeš totiž komunikovat nejen se specialisty, ale telefonicky i s pojišťovnami a klienty. Nacházet správná slova a umět se srozumitelně vyjádřit je tedy pro tuto pozici esenciální.
➡️ zkušenosti v oblasti pojištění nebo financí jsou výhodou
➡️ středoškolské vzdělání ukončené maturitou
➡️ čistý trestní rejstřík, týmového ducha a ochotu učit se

Co nabízíme?

💚 Mentora a kolektiv, který tě posune dál
🚀 Prostor na sebevzdělávání
📌 Moderní pracovní prostředí v Brně
💻 Notebook (HPP)
🤒 Sick Days
🏝 Dovolená 5 týdnů

Jak se o tebe postarám?

Vezmu tě pod svá křídla. Pomůžu ti se u nás rozkoukat a zaškolím tě v našich procesech a systému, protože naše technologie bude tvůj nejbližší kolega a usnadní ti každodenní pracovní činnosti. Zároveň se nebudeš muset starat o akvizici klientů, protože tu ti zajistí firma a dodá ti prověřené kontakty, které mají skutečný zájem o pojištění k hypotéce.

Co vlastně děláme?

Nic jiného než hypotéky a jejich pojištění neděláme. Je to naše specializace a zároveň konkurenční výhoda.

👥 Týmovost
💚 Mladý kolektiv
🧠 Kreativní myšlení
💪 Chuť zlepšovat sebe i své okolí
🎯 Společný cíl

YouTube video

Zaujali jsme tě?

Zajímá tě víc? Napiš nám a stav se za námi na kávu, kde vše probereme!

Profilový obrázek

hyponamíru