734 688 388

Proč vzniklo HYPOnaMÍRU

Proč vzniklo HYPOnaMÍRU
vydáno 24.07.2016

Při vytváření služby HYPOnaMÍRU jsme od začátku směřovali k tomu, abychom co možná nejvíce zjednodušili výběr vhodné hypotéky. A to se nám povedlo!

Při vytváření služby HYPOnaMÍRU jsme od začátku směřovali k tomu, abychom co možná nejvíce zjednodušili výběr vhodné hypotéky. A to se nám povedlo! S námi se nemusíte prokousávat hromadami obsáhlých nabídek, porovnávat hypotéky prostřednictvím nezáživných čísel a řešit mnohdy zdlouhavou komunikaci s bankami a úřady - HYPOnaMÍRU připraví hypotéku opravdu na míru.

Šetříme tak hlavně Váš čas a peníze, které můžete věnovat sobě a svojí rodině. A to zdaleka není vše...

Co od nás můžete čekat

V prvé řádě již zmíněné zjednodušení výběru hypotéky, resp. hypotečního úvěru. Porovnávání hypoték je vlastně poměrně mechanická věc. HYPOnaMÍRU využívá komplexní matematické algoritmy, jenž prohledají všechny dostupné hypoteční úvěry, vypíší je a porovnají, vše v rámci pouhých několika vteřin.

Uvědomujeme si, že hypotéka může být velký životní krok, proto máme k dispozici tým hypotečních specialistů, jenž za minulý rok uzavřeli celkem 14 miliard v hypotečních úvěrech. Jste tedy v dobrých rukou a nemusíte tak mít strach, že Vaši hypotéku bude zpracovávat někdo, kdo se na ní učí.

Jak to celé funguje?

1. První krok je vyplnit krátký formulář

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, načež okamžitě dostáváte přehled hypoték s uvedenými parametry - úrokem, fixací, splatností, délkou splácení a RPSN. Tabulka rovněž obsahuje částku, která ukazuje přesnou cifru, kterou opravdu zaplatíte bance.

Následně máte možnost poptávku zadat ke zpracování našemu týmu profesionálů. Od této chvíle máte někoho, kdo za vás, lidově řečeno, “kope”. Domluví se s Vámi na osobní schůzce, která může proběhnout třeba v oblíbené kavárně nebo doma. Vše zcela zdarma a nezávazně.

2. Vypracujeme Vám nabídku na míru

Náš specialista Vám následně připraví dokument, ve kterém budou přehledně vypsány všechny bankovní produkty, ze kterých můžete vybírat - bez dalších poplatků, hezky na jednom papíře, zdarma a bez poznámek pod čarou. Vždy tak předem víte, o kolik se u jednotlivých produktů přeplatíte.

3. Vyjednáme pro Vás ty nejlepší podmínky

Následuje velice důležitá část, jenž je kompletně v naší režii, resp. v režii našich specialistů. Správně vedené vyjednávání s bankou Vám může ušetřit hezkých pár desítek tisíc. Naši lidé jsou totiž schopni dohodnout úrokové sazby a slevy, které byste v bance prostě nevyjednali. Výsledek jednání dostanete opět přehledně v rámci nabídky - na Vás je pak jen nabídku schválit.

4. Vše odevzdáme do banky a zařídíme odhadce

Vámi schválené a pečlivě zpracované dokumenty za Vás dodáme do banky. Následně domluvíme i odhadce, který Vaši nemovitost ocení a všechny dokumenty dodá bance.

5. Hypotékou to nekončí

Chceme klientům nabídnout komplexní balíček služeb, do kterého patří i další finanční služby, jako například pojištění majetku s vinkulací, což je pro hypoteční úvěr nutné.

Náš hypoteční specialista následně podá návrh na vklad na zástavu na katastr nemovitostí, čímž Vám opět šetří nemalé množství času. Zároveň se můžete spolehnout i na to, že dohlédne na časový rámec čerpání úvěru tak, aby vše proběhlo bez problému.

Silný partner na Vaší straně

Na českém trhu není HYPOnaMÍRU žádný zelenáč. Funguje ve skupině s 15 letou tradicí. V minulém roce jsme zpracovali hypotéky v celkovém objemu 14 miliard korun s celkovým obratem skupiny 780 milionů Kč.

Nová hypotékaRefinancováníAmerická hypotéka
Zadejte nenulovou hodnotu
Zadejte nenulovou hodnotu
1 rok 40 let
1 rok 30 let

Pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace k nemovitosti

pro nejpřesnější nabídku vyplňte co nejvíce informací

Informace o žadateli

Zadejte nenulovou hodnotu

Kontaktní údaje

Nesmí být prázdné
Zadejte 5 číslic
Zadejte 9 číslic
Nesprávný formát
Chci řešit online info

Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s VOP portálu www.hyponamiru.cz

Porovnání běžných hypoték

/
Splátka
Úrok
RPSN
Splatnost
Minimální měsíční příjem
Zaplatíte celkem

Pracujeme na tom

Děkujeme za Váš zájem. Jdeme na tom pracovat, ať můžete bydlet co nejdříve ve vlastním.

Co bude následovat?

Vyplnění hypoteční kalkulačky

HOTOVO
2

Kontrola zadaných údajů

ZPRACOVÁVÁ SE
3

Přidělení hypotečního specialisty

4

Zařizování Vaší hypotéky

Nebyl nalezen žádný vhodný produkt

Co bude následovat?

Naši hypoteční poradci vám zdarma pomohou s výběrem produktu na míru.

Úrok od 2,02%
Reprezentativní příklad
  • U nás získáte individuální úrokovou sazbu.
  • Pomohli jsme už více než 21 000 klientům.
  • Hypotéky vyřizujeme rychle a bez starostí.
  • Nabízíme také odbornou konzultaci.

Napsali o nás

Používáním webů společnosti Hypo na míru s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Hledání výsledků...

Zpracování osobních údajů

S ohledem na nařízení Evropského parlamentu a Rady EU č. 2016/679 (GDPR) naše obchodní společnost Hypo na míru s.r.o., IČ: 05736501, přijala Zásady ochrany osobních údajů, ve kterých se dočtete o zpracování Vašich osobních údajů a Vašich právech.

Vzhledem k tomu, že Vaše požadavky bude vyřizovat hypoteční specialista spolupracující s naší společností, rádi bychom Vás požádali o Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů za účelem poskytnutí služby spočívající ve srovnání, nabídce a zprostředkování finančních služeb a produktů v oblasti poskytování spotřebitelského úvěru na bydlení vč. předání osobních údajů externím hypotečním specialistům. Zároveň čestně prohlašuji, že osobní údaje, které jsem poskytl/a jsou přesné, pravdivé a úplné.

Bez udělení souhlasu se zpracováním osobních údajů nemůžeme provést srovnání produktů v hypoteční kalkulačce. Děkujeme za pochopení.